Summer Sale

Everyday Seamless Thong 2-pack Moccha

129kr / 90kr

2-pack stringtruser i sømløst materiale.

Valgt farge: Brun
Finnes i disse fargene
Everyday Seamless Thong 2-pack Almond
Everyday Seamless Thong 2-pack Black
Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
Everyday Seamless Thong 2-pack Cinnamon
Everyday Seamless Thong 2-pack Moccha
Everyday Seamless Thong 2-pack White
Velg størrelse
XS
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Ikke undervurder godt undertøy. Disse stringtrusene er myke og komfortable for at de ikke skal plage deg når du trener. Ribbestrikket linning med ICIW-logo holder dem på plass. Fås i flere farger for å passe til dine behov.

    - Solgt i 2-pakning
    - String-modell

    Spesifikasjoner
      Farge: Brun
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Recycled Polyamide 8% Elastane
      Resirkulert materiale: Ja
      Artikkelnr: 13012-159
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Ikke undervurder godt undertøy. Disse stringtrusene er myke og komfortable for at de ikke skal plage deg når du trener. Ribbestrikket linning med ICIW-logo holder dem på plass. Fås i flere farger for å passe til dine behov.

      - Solgt i 2-pakning
      - String-modell

      Spesifikasjoner
        Farge: Brun
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Recycled Polyamide 8% Elastane
        Resirkulert materiale: Ja
        Artikkelnr: 13012-159
        Kolleksjon: Everyday Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Andre kjøpte også:

      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black
      30
      M XS S
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black
      90kr (129kr)
      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack Almond
      30
      XS
      Everyday Seamless Thong 2-pack Almond
      90kr (129kr)
      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack Cinnamon
      30
      XL M XS
      Everyday Seamless Thong 2-pack Cinnamon
      90kr (129kr)
      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack White
      30
      M XL L S XS
      Everyday Seamless Thong 2-pack White
      90kr (129kr)
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      50
      M XS L S
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      225kr (449kr)
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      50
      L S M XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      225kr (449kr)
      Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
      50
      M XS S
      Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
      225kr (449kr)
      Everyday 1/4 Zip Wmn Light Grey
      50
      XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Light Grey
      225kr (449kr)

      Andre kjøpte også:

      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black
      30
      M XS S
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black
      90kr (129kr)
      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack Almond
      30
      XS
      Everyday Seamless Thong 2-pack Almond
      90kr (129kr)
      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack Cinnamon
      30
      XL M XS
      Everyday Seamless Thong 2-pack Cinnamon
      90kr (129kr)
      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless Thong 2-pack White
      30
      M XL L S XS
      Everyday Seamless Thong 2-pack White
      90kr (129kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom