Ribbed Define Seamless Strappy Bra Cobalt Blue

399kr
Seamless sports-BH med justerbare stropper.
Valgt farge: Mørk blå
Finnes i disse fargene
Ribbed Define Seamless Strappy Bra Black
Ribbed Define Seamless Strappy Bra Cobalt Blue
Ribbed Define Seamless Strappy Bra Coral Red
Ribbed Define Seamless Strappy Bra White
Velg størrelse
XS S M L XL Få igjen! XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Nytt!
Resirkulert materiale
Ribbed Define Seamless Pocket Tights Cobalt Blue
XXL L
Ribbed Define Seamless Pocket Tights Cobalt Blue
699kr
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Justerbare skulderstropper

    Plagget har justerbare skulderstropper slik at du kan tilpasse det for best mulig passform.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Justerbare skulderstropper

    Plagget har justerbare skulderstropper slik at du kan tilpasse det for best mulig passform.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 169 cm og bruker S.

    Seamless sports-BH med justerbare stropper. Lett støtte. Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

    - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å øke bevegligheten under treningen
    - Elastisk og slitesterkt materiale
    - ICIW-logo
    - SWEATTECH & trade;
    - Avtagbare polstringer
    - Lav støtte
    - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
    - Flatterende v-formet hals

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk blå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Resirkulert materiale: Ja
      Støtte: Lett støtte
      Artikkelnr: 13057-257
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Seamless sports-BH med justerbare stropper. Lett støtte. Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

      - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å øke bevegligheten under treningen
      - Elastisk og slitesterkt materiale
      - ICIW-logo
      - SWEATTECH & trade;
      - Avtagbare polstringer
      - Lav støtte
      - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
      - Flatterende v-formet hals

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk blå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Resirkulert materiale: Ja
        Støtte: Lett støtte
        Artikkelnr: 13057-257
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Cropped Long Sleeve Cobalt Blue
      L S XS M XL XXL
      Ribbed Define Seamless Cropped Long Sleeve Cobalt Blue
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Cropped T-shirt Cobalt Blue
      L S XS M XL XXL
      Ribbed Define Seamless Cropped T-shirt Cobalt Blue
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Pocket Biker Shorts Cobalt Blue
      XL XXL L XS
      Ribbed Define Seamless Pocket Biker Shorts Cobalt Blue
      549kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Pocket Shorts Cobalt Blue
      XL XXL L XS
      Ribbed Define Seamless Pocket Shorts Cobalt Blue
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Pocket Tights Cobalt Blue
      XXL L
      Ribbed Define Seamless Pocket Tights Cobalt Blue
      699kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra Cobalt Blue
      M XL XXL L S XS
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra Cobalt Blue
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Tank Top Cobalt Blue
      M XL XXL L S XS
      Ribbed Define Seamless Tank Top Cobalt Blue
      399kr

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Cropped Long Sleeve Cobalt Blue
      L S XS M XL XXL
      Ribbed Define Seamless Cropped Long Sleeve Cobalt Blue
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Cropped T-shirt Cobalt Blue
      L S XS M XL XXL
      Ribbed Define Seamless Cropped T-shirt Cobalt Blue
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Pocket Biker Shorts Cobalt Blue
      XL XXL L XS
      Ribbed Define Seamless Pocket Biker Shorts Cobalt Blue
      549kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Pocket Shorts Cobalt Blue
      XL XXL L XS
      Ribbed Define Seamless Pocket Shorts Cobalt Blue
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Pocket Tights Cobalt Blue
      XXL L
      Ribbed Define Seamless Pocket Tights Cobalt Blue
      699kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra Cobalt Blue
      M XL XXL L S XS
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra Cobalt Blue
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Tank Top Cobalt Blue
      M XL XXL L S XS
      Ribbed Define Seamless Tank Top Cobalt Blue
      399kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      549kr
      Define Seamless Sports Bra White
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      349kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra White
      M XL XXL L S XS
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra White
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra Black
      XL XXL L S XS M
      Ribbed Define Seamless Strappy Bra Black
      399kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom