&noscript=1" /> Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green | Kjøp treningsk
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green

Sport-BH i ribbet seamless-materiale. Lett støtte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSLXL
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

    - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å øke bevegligheten under treningen
    - Elastisk og slitesterkt materiale
    - ICIW-logo
    - SWEATTECH & trade;
    - Avtagbare polstringer
    - Lav støtte

    Modellen er 168 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grønn
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: 11886-051
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    449kr
    Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
    449kr
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
    449kr
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    L
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    399kr
    Nytt!
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    449kr
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    L S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    349kr
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    599kr
    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    L M XL
    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    699kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Nytt!
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
    L M XS
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
    399kr
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    449kr
    Define Adjustable Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Black
    399kr
    Nytt!
    Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
    L M S XS
    Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
    449kr

    Andre kjøpte også:

    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    599kr
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    599kr
    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    L M XL
    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    699kr
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XL
    Define Seamless Sports Bra Black
    349kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America