Define Ribbed Sports Bra Smokey Blue | Kjøp treningsklær på net
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 20 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

Ribbed Define Seamless Sports Bra Smokey Blue

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

    - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å øke bevegligheten under treningen
    - Elastisk og slitesterkt materiale
    - ICIW-logo
    - SWEATTECH & trade;
    - Avtagbare polstringer
    - Lav støtte

    Modellen er 174 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk blå
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: 11365-186
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    699kr

    omdömen

    Bestselgere

    Ribbed Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Black
    249kr
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    L M S XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Graphite
    429kr
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    M S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    329kr
    Define Cropped 1/4 Zip Graphite
    L M XS S
    Define Cropped 1/4 Zip Graphite
    429kr

    Andre kjøpte også:

    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    699kr
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    599kr
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    329kr
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L XS M S
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    599kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America