&noscript=1" /> Define Seamless Bikers Light Grey Melange Wmn | Kjøp treningskl

Define Seamless Bikers Light Grey Wmn

499kr / 249kr

Seamless sykkelshorts med høyt liv.

Valgt farge: Lysegrå
Finnes i disse fargene
Define Seamless Bikers Black Wmn
Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L
Kjøp et matchende produkt
Define Adjustable Sports Bra Light Grey
50
L XS
Define Adjustable Sports Bra Light Grey
199kr (399kr)
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
    - Elastisk og slitesterkt stoff
    - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
    - SWEATTECH™
    - Høyt liv for perfekt passform
    - 20 cm innersøm

    Spesifikasjoner
      Farge: Lysegrå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Lengde (cm): 20 cm
      Materialer: 57% Nylon, 35% Polyester 8% Spandex
      Artikkelnr: 11258-069
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
      - Elastisk og slitesterkt stoff
      - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
      - SWEATTECH™
      - Høyt liv for perfekt passform
      - 20 cm innersøm

      Spesifikasjoner
        Farge: Lysegrå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Lengde (cm): 20 cm
        Materialer: 57% Nylon, 35% Polyester 8% Spandex
        Artikkelnr: 11258-069
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      50
      L XS
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      199kr (399kr)
      Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
      L M XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
      399kr
      Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
      L M
      Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
      399kr
      Define Seamless Sports Bra Light Grey
      L
      Define Seamless Sports Bra Light Grey
      349kr
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      M L S XS
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      299kr (599kr)

      Kjøp denne stilen

      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      50
      L XS
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      199kr (399kr)
      Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
      L M XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
      399kr
      Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
      L M
      Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
      399kr
      Define Seamless Sports Bra Light Grey
      L
      Define Seamless Sports Bra Light Grey
      349kr
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      M L S XS
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      299kr (599kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      50
      L XS
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      199kr (399kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      L M S XS
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr
      Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
      L M
      Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
      399kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      29
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      249kr (349kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
      55
      L M S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn
      249kr (549kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      45
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      249kr (449kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      50
      L XS
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      199kr (399kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      L M S XS
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America