Define Seamless Tights Graphite Wmn | Kjøp treningsklær på nett
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • 365 dager åpent kjøp

Define Seamless Tights Graphite Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Summer Sale
Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
Define Seamless Tights Black Wmn
Svart
Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
Mørk grønn
  • Beskrivelse

  • No fear, the new tights are here! Våre Define Seamless Tights har 7/8-lengde og minimalt med sømmer for å øke komforten og bevegeligheten når du trener. Med sin brede og elastiske kant i midjen sitter de på plass og er utrolig behagelige å ha på seg.

    Plagget har den siste seamless-teknologien og har fireveis-stretch som ikke bare øker passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket.

    Tightsen har, akkurat som matchende plagg i kolleksjonen, vevde prikkedetaljer i stoffet for å løfte designet. ICIW-logo på venstre hofte og diskret ICIW-logo nederst på høyre ben. Høy midje for perfekt passform.

    - 92 % nylon, 8 % spandex
    - God pusteevne
    - Høy midje
    - ICIW-logo på hofte og høyre ben

    Fås i flere farger. Match med overdel og sports-BH i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Modellen er 172 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grå
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 10493-016
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    Summer Sale
    20
    L M S XS
    Summer Sale
    20
    L XS M S

    omdömen

    Best Selgere

    Summer Sale
    20
    L XS M S
    Summer Sale
    60
    L S XS
    Summer Sale
    60
    L M XS
    Summer Sale
    60
    L M S XS

    Andre kjøpte også:

    Summer Sale
    20
    L M S XS
    Summer Sale
    20
    L M S XS
    Summer Sale
    20
    L XS M S
    Summer Sale
    20
    L XS M S

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.no