Nombre Seamless Sports Bra Black Melange

199 - 449kr

Seamless sports-BH. Medium støtte.

Valgt farge: Svart
Finnes i disse fargene
Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
Velg størrelse
XS S Få igjen!
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Nombre Seamless Tights Wmn Black Melange
S
Nombre Seamless Tights Wmn Black Melange
749kr
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Medium støtte

    Sports-BH-en har medium støtte. Passer aktiviteter med middels intensitet.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Medium støtte

    Sports-BH-en har medium støtte. Passer aktiviteter med middels intensitet.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker S.

    Nombre-kolleksjonen er laget med den nyeste sømløse teknologien og stoffet har stretch i fire retninger, noe som gir en utrolig fleksibilitet. Alt dette for å gjøre treningsøktene dine så gode som mulig. Det slitesterke materialet er lett å vedlikeholde. Det beholder fargen selv etter mange runder i vaskemaskinen og nupper ikke. Med svært få sømmer og en god passform hjelper dette treningstøyet deg til å forbedre prestasjonene dine under trening. 360 graders mobilitet og et lett materiale gjør dette treningstøyet perfekt for treningsøkter når du har behov for å være myk og bevegelig.

    Hvis du er fan av Ombre-kolleksjonen vår er du heldig, fordi dette er i det samme materialet, men ensfarget.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-logo foran
    - Stretch i fire retninger
    - Flatterende strikkedetaljer
    - 48% polyamid, 45% polyester, 7% spandex
    - Avtagbare skåler
    - Medium støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Støtte: Medium støtte
      Artikkelnr: 11855-227
      Kolleksjon: Nombre Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Nombre-kolleksjonen er laget med den nyeste sømløse teknologien og stoffet har stretch i fire retninger, noe som gir en utrolig fleksibilitet. Alt dette for å gjøre treningsøktene dine så gode som mulig. Det slitesterke materialet er lett å vedlikeholde. Det beholder fargen selv etter mange runder i vaskemaskinen og nupper ikke. Med svært få sømmer og en god passform hjelper dette treningstøyet deg til å forbedre prestasjonene dine under trening. 360 graders mobilitet og et lett materiale gjør dette treningstøyet perfekt for treningsøkter når du har behov for å være myk og bevegelig.

      Hvis du er fan av Ombre-kolleksjonen vår er du heldig, fordi dette er i det samme materialet, men ensfarget.

      - SWEATTECH™ teknologi
      - ICIW-logo foran
      - Stretch i fire retninger
      - Flatterende strikkedetaljer
      - 48% polyamid, 45% polyester, 7% spandex
      - Avtagbare skåler
      - Medium støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Svart
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Støtte: Medium støtte
        Artikkelnr: 11855-227
        Kolleksjon: Nombre Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      249kr (499kr)
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Black Melange
      56
      L
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Black Melange
      199kr (449kr)
      Nombre Seamless Tights Wmn Black Melange
      S
      Nombre Seamless Tights Wmn Black Melange
      749kr

      Kjøp denne stilen

      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      249kr (499kr)
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Black Melange
      56
      L
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Black Melange
      199kr (449kr)
      Nombre Seamless Tights Wmn Black Melange
      S
      Nombre Seamless Tights Wmn Black Melange
      749kr

      Andre kjøpte også:

      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      56
      XS
      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      199kr (449kr)
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      56
      S M XS
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      199kr (449kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      XS L XL M S
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      499kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tights Dusty Green
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Dusty Green
      599kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      699kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      XL L S XS M
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      399kr
      Ankle Socks 3-pack White
      42/44 39/41 35/38
      Ankle Socks 3-pack White
      129kr
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      M XL XXL L S XS
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      699kr

      Andre kjøpte også:

      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      56
      XS
      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      199kr (449kr)
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      56
      S M XS
      Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange
      199kr (449kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      XS L XL M S
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      499kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tights Dusty Green
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Dusty Green
      599kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America