&noscript=1" /> Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue | Kjøp treningsklær på n

Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue

449kr

Sømløs sports-BH med justerbare skulderbånd. Høy støtte.

Valgt farge: Mørk blå
Finnes i disse fargene
Divine Seamless Sports Bra Black
Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M Få igjen!
Kjøp et matchende produkt
Divine Seamless Tights Mystic Blue
L M S XS
Divine Seamless Tights Mystic Blue
799kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 163 cm og bruker S.

    Føl deg himmelsk. Fra intense treningsøkter til avslappende gåturer, denne kolleksjonen blir førstevalget ditt til alle anledninger. Både sports-BH og tightsen følger og fremhever dine former, samtidig som de gir deg flott støtte i dine daglige rutiner.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-reflekslogo
    - 4-veis elastikk
    - 48% polyamid 45% polyester 7% elastan
    - Justerbare stropper på ryggen
    - Formede skåler
    - Høy støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk blå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide 45% Polyester 7% Elastane
      Støtte: Sterk støtte
      Artikkelnr: 11123-165
      Kolleksjon: Divine Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Føl deg himmelsk. Fra intense treningsøkter til avslappende gåturer, denne kolleksjonen blir førstevalget ditt til alle anledninger. Både sports-BH og tightsen følger og fremhever dine former, samtidig som de gir deg flott støtte i dine daglige rutiner.

      - SWEATTECH™ teknologi
      - ICIW-reflekslogo
      - 4-veis elastikk
      - 48% polyamid 45% polyester 7% elastan
      - Justerbare stropper på ryggen
      - Formede skåler
      - Høy støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk blå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 48% Polyamide 45% Polyester 7% Elastane
        Støtte: Sterk støtte
        Artikkelnr: 11123-165
        Kolleksjon: Divine Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      L M S XS
      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      799kr

      Kjøp denne stilen

      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      L M S XS
      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      799kr

      Andre kjøpte også:

      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      L M S XS
      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      799kr
      Divine Seamless Sports Bra Black
      L S XS
      Divine Seamless Sports Bra Black
      449kr
      Divine Seamless Tights Black
      L M S XS
      Divine Seamless Tights Black
      799kr
      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      349kr
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      349kr
      Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Cropped T-shirt White Wmn
      449kr
      Ombre 7/8 Seamless Tights Graphite Melange
      XS
      Ombre 7/8 Seamless Tights Graphite Melange
      699kr
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      L M S XS
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      L M S XS
      Divine Seamless Tights Mystic Blue
      799kr
      Divine Seamless Sports Bra Black
      L S XS
      Divine Seamless Sports Bra Black
      449kr
      Divine Seamless Tights Black
      L M S XS
      Divine Seamless Tights Black
      799kr
      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      349kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America