Summer Sale

Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue

399kr / 319kr
Sømløs sports-BH med rynkedetalj foran. Lett støtte.
Valgt farge: Lyseblå
Finnes i disse fargene
Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue
Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
Velg størrelse
XS M L XL XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Nytt!
Resirkulert materiale
Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
20
XL L XXL
Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
559kr (699kr)
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 179 cm og bruker S.

    Sømløs sports-BH med rynkedetalj foran. Vår bestselger – nå med rynkedetalj! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter Define Seamless Sports-BH på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

    - God pusteevne
    - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
    - ICIW-logo på brystet og på ryggen
    - Avtakbar vattering i cupene
    - Let støtte
    – Rynkedetalj foran

    Spesifikasjoner
      Farge: Lyseblå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Resirkulert materiale: Ja
      Støtte: Lett støtte
      Artikkelnr: 13036-098
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Sømløs sports-BH med rynkedetalj foran. Vår bestselger – nå med rynkedetalj! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter Define Seamless Sports-BH på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

      - God pusteevne
      - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
      - ICIW-logo på brystet og på ryggen
      - Avtakbar vattering i cupene
      - Let støtte
      – Rynkedetalj foran

      Spesifikasjoner
        Farge: Lyseblå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Resirkulert materiale: Ja
        Støtte: Lett støtte
        Artikkelnr: 13036-098
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue
      20
      L XL XXL M XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue
      319kr (399kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
      20
      XL L XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
      559kr (699kr)

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue
      20
      L XL XXL M XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Dusty Blue
      319kr (399kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
      20
      XL L XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
      559kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      S M XS L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      209kr (349kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      M XS S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      40
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      419kr (699kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      279kr (399kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
      20
      XL L XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
      559kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      S M XS L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      209kr (349kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      M XS S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom