Summer Sale

Ribbed Define Seamless Biker Shorts Dk Sand Wmn

Sykkelshorts i ribbet seamless materiale.

Valgt farge: Brun
Finnes i disse fargene
Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
Ribbed Define Seamless Biker Shorts Wmn Bright Orange
Ribbed Define Seamless Biker Shorts Wmn Pale Blue
Ribbed Define Seamless Biker Shorts Wmn Spring Green
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
40
XS
Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
209kr (349kr)
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
    - Elastisk og slitesterkt stoff
    - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
    - SWEATTECH™
    - Høyt liv for perfekt passform
    - 20 cm innersøm

    Spesifikasjoner
      Farge: Brun
      Lengde (cm): 20 cm
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11767-156
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

      - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
      - Elastisk og slitesterkt stoff
      - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
      - SWEATTECH™
      - Høyt liv for perfekt passform
      - 20 cm innersøm

      Spesifikasjoner
        Farge: Brun
        Lengde (cm): 20 cm
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 11767-156
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      40
      XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      209kr (349kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      40
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      419kr (699kr)

      Kjøp denne stilen

      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      40
      XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      209kr (349kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      40
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      419kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      S M XS L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      40
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      419kr (699kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      M XS S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      50
      M XS L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      274kr (549kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      50
      XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      299kr (599kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      S M XS L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      40
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      419kr (699kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      M XS S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      50
      M XS L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      274kr (549kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom