&noscript=1" /> Define Seamless LS Crop Top Black Wmn | Kjøp treningsklær på ne
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

Define Seamless LS Crop Top Black Wmn

449kr

Kort langermet topp.

Valgt farge: Svart
Finnes i disse fargene
Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
Define Seamless LS Crop Top Lemon Melange Wmn
Define Seamless LS Crop Top White Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L XL
Kjøp et matchende produkt
Define Seamless Bikers Black Wmn
L M S XS
Define Seamless Bikers Black Wmn
499kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    En Crop Top som er verdt prisen og litt til! Denne toppen sitter som et skudd på kroppen, har behagelig, elastisk kant og stilrent design. Flotte detaljer i stoffet forsterker designet enda mer!

    Plagget har den siste seamless-teknologien og fireveis-stretch som ikke bare hever passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket. Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke.

    - God pusteevne
    - ICIW-logo
    - Fireveis-stretch

    Fås i flere farger. Match med tights og sports-BH i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.
    Spesifikasjoner
      Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11238-001
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse
    • En Crop Top som er verdt prisen og litt til! Denne toppen sitter som et skudd på kroppen, har behagelig, elastisk kant og stilrent design. Flotte detaljer i stoffet forsterker designet enda mer!

      Plagget har den siste seamless-teknologien og fireveis-stretch som ikke bare hever passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket. Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke.

      - God pusteevne
      - ICIW-logo
      - Fireveis-stretch

      Fås i flere farger. Match med tights og sports-BH i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.
      Spesifikasjoner
        Farge: Svart
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 11238-001
      • Levering
      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Define Adjustable Sports Bra Black
      L M S XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      399kr
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      L M S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      449kr
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      L M S XS
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr
      Nytt!
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      449kr
      Define Seamless Pocket Tights Black
      L M S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      699kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr

      Kjøp denne stilen

      Define Adjustable Sports Bra Black
      L M S XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      399kr
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      L M S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      449kr
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      L M S XS
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr
      Nytt!
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      449kr
      Define Seamless Pocket Tights Black
      L M S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      699kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      449kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr
      Define Seamless Pocket Tights Black
      L M S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      699kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      L M S XS
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America