Scrunch Seamless Tights Graphite

Sømløse leggings med rynkedetalj. Høyt liv.
Valgt farge: Mørk grå
Finnes i disse fargene
Scrunch Seamless Tights Black
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Nytt!
Resirkulert materiale
Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
L S XS M XL
Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
399kr
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 175 cm og bruker XS.

    Din scrunch style-favoritt – nå i sømløs versjon! Fremhev formene dine med scrunch-effekt bak. Materialet kjennes mykt og godt mot kroppen og tightsen har gode pusteegenskaper. Hva mer kan man ønske seg av treningstøyet sitt?

    -Scrunch-strikketeknikk som understreker formene dine, samtidig som den holder deg tørr ved hjelp av vår SWEATTECH™-teknologi
    -Minimal sløsing med materialer i produksjonen på grunn av sømløs strikketeknikk
    -SWEATTECH™-teknologi
    -Smigrende design som fremhever formene dine
    -ICIW-logo på hoften
    -4-veisstretch for full 360° bevegelse
    -Høyt liv for en perfekt passform
    -Full lengde
    -90% polyamid, 10% Spandex 

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 90% Polyamide, 10% Spandex
      Artikkelnr: 11185-016
      Kolleksjon: Scrunch Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Din scrunch style-favoritt – nå i sømløs versjon! Fremhev formene dine med scrunch-effekt bak. Materialet kjennes mykt og godt mot kroppen og tightsen har gode pusteegenskaper. Hva mer kan man ønske seg av treningstøyet sitt?

      -Scrunch-strikketeknikk som understreker formene dine, samtidig som den holder deg tørr ved hjelp av vår SWEATTECH™-teknologi
      -Minimal sløsing med materialer i produksjonen på grunn av sømløs strikketeknikk
      -SWEATTECH™-teknologi
      -Smigrende design som fremhever formene dine
      -ICIW-logo på hoften
      -4-veisstretch for full 360° bevegelse
      -Høyt liv for en perfekt passform
      -Full lengde
      -90% polyamid, 10% Spandex 

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 90% Polyamide, 10% Spandex
        Artikkelnr: 11185-016
        Kolleksjon: Scrunch Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      549kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      549kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      549kr
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      L S M XS
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      449kr
      Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn
      XS L
      Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn
      449kr
      Scrunch Seamless Shorts Graphite Melange Wmn
      XS
      Scrunch Seamless Shorts Graphite Melange Wmn
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      399kr
      Scrunch Seamless Tights Black
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      799kr

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      549kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      549kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      549kr
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      L S M XS
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      449kr
      Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn
      XS L
      Scrunch Seamless Shorts Deep Red Wmn
      449kr
      Scrunch Seamless Shorts Graphite Melange Wmn
      XS
      Scrunch Seamless Shorts Graphite Melange Wmn
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      399kr
      Scrunch Seamless Tights Black
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      799kr

      Andre kjøpte også:

      Scrunch Seamless Tights Black
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      799kr
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      XS M XL XXL L S
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      799kr
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      L S M XS
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      449kr
      Scrunch Tights Black Wmn
      M XL XXL L S XS
      Scrunch Tights Black Wmn
      699kr
      Scrunch Tights Anthracite Wmn
      M XL XXL L S XS
      Scrunch Tights Anthracite Wmn
      699kr
      Scrunch V-Shape Tights Anthracite Wmn
      L S XS M XL
      Scrunch V-Shape Tights Anthracite Wmn
      799kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      549kr
      Scrunch Sports Bra Black Wmn
      M XL XXL L S XS
      Scrunch Sports Bra Black Wmn
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Scrunch Seamless Tights Black
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      799kr
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      XS M XL XXL L S
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      799kr
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      L S M XS
      Scrunch Seamless Shorts Black Wmn
      449kr
      Scrunch Tights Black Wmn
      M XL XXL L S XS
      Scrunch Tights Black Wmn
      699kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America