&noscript=1" /> Define Pocket Tights Grey Melange | Kjøp treningsklær på nett |
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Define Seamless Pocket Tights Grey Melange

Seamless treningstights med lomme og høyt liv.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXS
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
    - Elastisk og slitesterkt stoff
    - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
    - Lomme på siden av beinet
    - SWEATTECH™
    - Høyt liv for perfekt passform
    - Hel lengde

    Modellen er 163 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 57% Nylon, 35% Polyester 8% Spandex
      Artikkelnr: 11505-026
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Define Adjustable Sports Bra Light Grey
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Light Grey
    399kr
    Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
    499kr
    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    L M XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Grey Melange Wmn
    399kr
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    399kr
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    L S XS
    Define Seamless Sports Bra Light Grey
    349kr
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    L M S
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    599kr
    Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    599kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    699kr
    Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
    L M
    Define Seamless Cropped T-shirt Graphite Wmn
    399kr
    Define Cropped 1/4 Zip Taupe
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Taupe
    449kr
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Violet
    43
    L M S
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Violet
    199kr (349kr)

    Andre kjøpte også:

    Define Seamless Pocket Tights Black
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Black
    699kr
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    599kr
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    699kr
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    699kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America