&noscript=1" /> Define Logo Seamless Tights Wmn Graphite/Black | Kjøp treningsk

Define Logo Seamless Tights Wmn Graphite/Black

649kr

Sømløs treningstights med logobånd.

Hel lengde og høyt liv.

Valgt farge: Mørk grå
Finnes i disse fargene
Define Logo Seamless Tights Wmn Black/Dk Grey
Define Logo Seamless Tights Wmn Blush
Define Logo Seamless Tights Wmn Graphite/Black
Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
Define Logo Seamless Tights Wmn Light Grey
Define Logo Seamless Tights Wmn Powder Blue
Define Logo Seamless Tights Wmn Sand/White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S Få igjen! M L XL XXL
Kjøp et matchende produkt
Nytt!
Resirkulert materiale
Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
L M S XL XS XXL
Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
399kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker S.

    Kundefavoritten Define Seamless er her med et oppdatert logo-design! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - Elastisk bånd med ICIW-logo i midjen
    - 4-veis elastikk
    - 92 % resirkulert Nylon, 8 % spandex
    - Medium støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Recycled Nylon 8% Spandex
      Artikkelnr: 11835-225
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Kundefavoritten Define Seamless er her med et oppdatert logo-design! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - SWEATTECH™ teknologi
      - Elastisk bånd med ICIW-logo i midjen
      - 4-veis elastikk
      - 92 % resirkulert Nylon, 8 % spandex
      - Medium støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Recycled Nylon 8% Spandex
        Artikkelnr: 11835-225
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      399kr

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      399kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
      399kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Graphite
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America