&noscript=1" /> Queen Mesh Sports Bra Taupe | Kjøp treningsklær på nett | ICANI
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

ICIW-familien ser flott ut!

Queen Mesh Sports Bra Taupe

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

SOMERSALG
Størrelsesguide
Velg størrelseL
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • The Queen Mesh Collection inkluderer Tights, sports-BH, langermede topper og singleter. Queen Sports Bra har en ren og diskret design med reflekterende logo på brystet og nettingdetaljer i ryggen.

    Den ekstra brede linningen rundt midjen slutter seg perfekt til kroppen, og tilpasser seg bevegelsene dine. De justerbare skulderremmene holder alt på plass på en elegant måte. BHen er laget av den nyeste sømløse teknologien, og materialet har fireveis-stretch. BHen har avtakbare innlegg.

    - Sømløs teknologi
    - Ekstra bred linning rundt midjen
    - Avtakbare innlegg
    - Nettingdetaljer i ryggen
    - Reflekterende ICIW-logo
    - Justerbare skulderstropper
    - 70% Nylon, 22% Polyester, 8% Elastan
    - Let støtte

    Normal i størrelse. Velg din normale størrelse.

    Andre matchende klær i Queen-kolleksjonen selges separat.

    Modellen er 163 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lysegrå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: 10767-125
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    SOMERSALG
    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    40
    L M XS
    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    419.40kr (699kr)

    ICIW-familien ser flott ut!

    Vurderinger

    Bestselgere

    SOMERSALG
    Queen Mesh Tights Dk Teal Melange Wmn
    40
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Dk Teal Melange Wmn
    419.40kr (699kr)
    SOMERSALG
    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    30
    L XS
    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    279.30kr (399kr)
    SOMERSALG
    Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
    30
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange
    244.30kr (349kr)
    SOMERSALG
    Queen Mesh Sports Bra Teak Melange
    40
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Teak Melange
    209.40kr (349kr)

    Andre kjøpte også:

    SOMERSALG
    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    40
    L M XS
    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    419.40kr (699kr)
    SOMERSALG
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    30
    L M S
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    244.30kr (349kr)
    SOMERSALG
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    40
    M S
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    419.40kr (699kr)
    SOMERSALG
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    60
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    279.60kr (699kr)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America