&noscript=1" /> Queen Mesh Icon Sports Bra Khaki Melange | Kjøp treningsklær på
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Queen Mesh Icon Sports Bra Khaki Melange

Sports-BH i sømløst materiale med mesh-lag. Medium støtte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Alle hilser dronningen! Queen Mesh er en av våre mest populære kolleksjoner, og det er lett å forstå hvorfor. Med sitt superkomfortable, sømløse materiale, stilige og høyfunksjonelle nettmønster og supre passform hører det hjemme i enhver treningsgarderobe.

    Plaggene er laget med den nyeste sømløse teknologien, og materialene har fireveis stretch som gir deg en utrolig fleksibilitet slik at du kan gjennomføre treningsøktene dine best mulig. Det slitesterke materialet beholder fargen til tross for mange runder i vaskemaskinen, og det nupper ikke. Materialet transporterer effektivt svette og tørker fort. Med svært få sømmer og god passform, vil treningstøyet hjelpe deg å forbedre ytelsen din under trening. 360 graders mobilitet og lett materiale gjør tightsene perfekt for treningsøkter når du skal være myk og strekke ut.

    Kolleksjonen finnes i mange forskjellige farger, slik at du kan finne din favoritt.

    - 48 % polyamid, 45 % polyester, 7 % spandex
    - ICIW-logo
    - Mykt og elastisk stoff
    - Stilig annet lag nettingmønster foran
    - Avtagbar fyll
    - Middels støtte

    Modellen er 163 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Beige
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Støtte: Medium støtte
      Artikkelnr: 11611-126
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
    549kr
    Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
    43
    L
    Queen Mesh Sports Bra Khaki Melange
    199kr (349kr)
    Queen Mesh Tights Khaki Melange
    50
    L M XS
    Queen Mesh Tights Khaki Melange
    349kr (699kr)

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    M S
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    699kr
    Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
    449kr
    Nytt!
    Package Deal
    Queen Mesh Icon Set Khaki Melange
    40
    Queen Mesh Icon Set Khaki Melange
    599kr (998kr)
    Queen Mesh Sports Bra Teak Melange
    43
    L
    Queen Mesh Sports Bra Teak Melange
    199kr (349kr)

    Andre kjøpte også:

    Queen Mesh Tights Khaki Melange
    50
    L M XS
    Queen Mesh Tights Khaki Melange
    349kr (699kr)
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
    549kr
    Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
    449kr
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    699kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America