&noscript=1" /> Ocean Recycled Sports Bra Sky Blue Melange | Kjøp treningsklær
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

ICIW-familien ser flott ut!

Ocean Recycled Sports Bra Sky Blue Melange

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

SOMERSALG
Størrelsesguide
Velg størrelse
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Resirkulert gjort vakkert. Ocean-kolleksjonen er laget av 100% resirkulerte materialer helt fra garnet til tråden. Hovedmaterialet i plaggene er resirkulert havavfall, hovedsaklig fiskenett, derav navnet. Å jobbe med sertifiserte resirkulerte materialer betyr at du ikke trenger å gå på akkord med kvalitet, håndfølelse eller funksjon selv om du velger 100% resirkulert.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-reflekslogo
    - 4-veis elastikk
    - 48% nylon 45% polyester 7% elastan
    - Laget av 100% resirkulerte materialer
    - Avtagbare skåler
    - Høy støtte

    Modellen er 175 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lyseblå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Nylon 45% Polyester 7% Elastane
      Støtte: Sterk støtte
      Artikkelnr: 11073-128
      Kolleksjon: Ocean Collection
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    ICIW-familien ser flott ut!

    Vurderinger

    Bestselgere

    SOMERSALG
    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    30
    L M XS
    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    559.30kr (799kr)
    SOMERSALG
    Ocean Recycled Tights Lt Grey Melange Wmn
    30
    L M XS
    Ocean Recycled Tights Lt Grey Melange Wmn
    559.30kr (799kr)
    SOMERSALG
    Ocean Recycled Sports Bra Lt Grey Melange
    30
    XS
    Ocean Recycled Sports Bra Lt Grey Melange
    279.30kr (399kr)
    SOMERSALG
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    30
    XS
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    279.30kr (399kr)

    Andre kjøpte også:

    SOMERSALG
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    30
    XS
    Ocean Recycled Sports Bra Grey Melange
    279.30kr (399kr)
    SOMERSALG
    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    30
    L M XS
    Ocean Recycled Tights Grey Melange Wmn
    559.30kr (799kr)
    SOMERSALG
    Ocean Recycled Sports Bra Lt Grey Melange
    30
    XS
    Ocean Recycled Sports Bra Lt Grey Melange
    279.30kr (399kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    20
    M
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    399.20kr (499kr)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America