&noscript=1" /> Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange | Kjøp treningsklær
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Nombre Seamless Sports Bra Lt Grey Melange

Seamless sports-BH. Medium støtte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Nombre-kolleksjonen er laget med den nyeste sømløse teknologien og stoffet har stretch i fire retninger, noe som gir en utrolig fleksibilitet. Alt dette for å gjøre treningsøktene dine så gode som mulig. Det slitesterke materialet er lett å vedlikeholde. Det beholder fargen selv etter mange runder i vaskemaskinen og nupper ikke. Med svært få sømmer og en god passform hjelper dette treningstøyet deg til å forbedre prestasjonene dine under trening. 360 graders mobilitet og et lett materiale gjør dette treningstøyet perfekt for treningsøkter når du har behov for å være myk og bevegelig.

    Hvis du er fan av Ombre-kolleksjonen vår er du heldig, fordi dette er i det samme materialet, men ensfarget.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-logo foran
    - Stretch i fire retninger
    - Flatterende strikkedetaljer
    - 48% polyamid, 45% polyester, 7% spandex
    - Avtagbare skåler
    - Medium støtte

    Modellen er 173 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lysegrå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Støtte: Medium støtte
      Artikkelnr: 11853-069
      Kolleksjon: Nombre Collection
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Nytt!
    Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
    499kr
    Nytt!
    Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
    449kr
    Nytt!
    Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
    L
    Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
    749kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Nytt!
    Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
    L
    Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
    749kr
    Nytt!
    Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
    449kr
    Nytt!
    Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
    499kr
    Nytt!
    Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange
    449kr

    Andre kjøpte også:

    Nytt!
    Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
    449kr
    Nytt!
    Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
    L
    Nombre Seamless Tights Wmn Lt Grey Melange
    749kr
    Nytt!
    Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless Sports Bra Black Melange
    449kr
    Nytt!
    Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
    L M S XS
    Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
    499kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America