&noscript=1" /> ICIW Sömlös Sport-BH Svart
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

ICIW-familien ser flott ut!

Everyday Seamless Sports Bra Black

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

SOMERSALG
Størrelsesguide
Velg størrelseXSSM
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Vår sømløse sports-bh er veldig komfortabel og gir deg middels støtte. Spesielt designet for å matche vår superior seamless tights (solgt separat). Med broderte detaljer og logo både på forsiden og baksiden.

    Finnes i flere forskjellige farger.

    Vi anbefaler at du velger din normale størrelse. Vaskes separat.

    Laget av 55% Nylon, 37% Polyester, 8% Spandex. Let støtte

    Modellen er 163 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 90% Nylon, 2% Polyester, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: ICIW-295
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    SOMERSALG
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    30
    L M S XS
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    314.30kr (449kr)
    Nytt!
    SOMERSALG
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    20
    L
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    279.20kr (349kr)

    ICIW-familien ser flott ut!

    Vurderinger

    Bestselgere

    Nytt!
    SOMERSALG
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    20
    L
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    279.20kr (349kr)
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    20
    M S
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    399.20kr (499kr)
    Nytt!
    SOMERSALG
    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    20
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    279.20kr (349kr)
    SOMERSALG
    Everyday Loose Tank Top Dk Grey Wmn
    35
    XXL
    Everyday Loose Tank Top Dk Grey Wmn
    161.85kr (249kr)

    Andre kjøpte også:

    SOMERSALG
    Everyday Seamless Sports Bra White
    40
    L M S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    179.40kr (299kr)
    SOMERSALG
    Everyday 1/4 Zip Wmn Black
    25
    L M S
    Everyday 1/4 Zip Wmn Black
    336.75kr (449kr)
    SOMERSALG
    Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
    30
    L M S
    Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
    314.30kr (449kr)
    SOMERSALG
    Everyday 1/4 Zip Wmn Powder Blue
    35
    L M S
    Everyday 1/4 Zip Wmn Powder Blue
    291.85kr (449kr)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America