&noscript=1" /> Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black | Kjøp treningsklær på

Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black

399kr / 249kr

Sømløs sports-BH med justerbar rygg. Lav støtte.

Valgt farge: Svart
Finnes i disse fargene
Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
Deluxe Seamless Stripe Sports bra Black
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S Få igjen! M Få igjen! L Få igjen! XL
Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 177 cm og bruker XS.

    Når kun det beste er godt nok. Deluxe Seamless-kolleksjonen er strikket i Portugal og er laget av markedets fineste garn. Det kjempemyke og stoffet med 4-veisstrekk har kontrasterende og refleflekterende detaljer, og vil, selvsagt, gjøre deg fullstendig mobil, uansett oppgave eller treningsprogram.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - Kontraststripe nedert på linningen
    - ICIW-strikkelogo
    - ICIW-reflekterende logo
    - 4-veisstrekk
    - 92% polyamid 8% elastan
    - Lav Støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: 11172-001
      Kolleksjon: Deluxe Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Når kun det beste er godt nok. Deluxe Seamless-kolleksjonen er strikket i Portugal og er laget av markedets fineste garn. Det kjempemyke og stoffet med 4-veisstrekk har kontrasterende og refleflekterende detaljer, og vil, selvsagt, gjøre deg fullstendig mobil, uansett oppgave eller treningsprogram.

      - SWEATTECH™ teknologi
      - Kontraststripe nedert på linningen
      - ICIW-strikkelogo
      - ICIW-reflekterende logo
      - 4-veisstrekk
      - 92% polyamid 8% elastan
      - Lav Støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Svart
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
        Støtte: Let støtte
        Artikkelnr: 11172-001
        Kolleksjon: Deluxe Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Andre kjøpte også:

      Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
      38
      L XL XS
      Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
      249kr (399kr)
      Deluxe Seamless Tank Top White
      45
      L XL XS
      Deluxe Seamless Tank Top White
      249kr (449kr)
      Deluxe Seamless Tank Top Black
      45
      L XL XS
      Deluxe Seamless Tank Top Black
      249kr (449kr)
      Dynamic Seamless Tights Black Wmn
      M S XS
      Dynamic Seamless Tights Black Wmn
      699kr
      Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
      50
      L XS
      Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
      349kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      29
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
      249kr (349kr)
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      299kr (599kr)
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      50
      M XS
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      349kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
      38
      L XL XS
      Deluxe Seamless Stripe Sports bra Army Green
      249kr (399kr)
      Deluxe Seamless Tank Top White
      45
      L XL XS
      Deluxe Seamless Tank Top White
      249kr (449kr)
      Deluxe Seamless Tank Top Black
      45
      L XL XS
      Deluxe Seamless Tank Top Black
      249kr (449kr)
      Dynamic Seamless Tights Black Wmn
      M S XS
      Dynamic Seamless Tights Black Wmn
      699kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America