&noscript=1" /> Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige | Kjøp treningsk
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige

399kr

Sømløs sports-BH i et unikt batikk mønster. Lett støtte.

Valgt farge: Beige
Finnes i disse fargene
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L
Kjøp et matchende produkt
Nytt!
Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
L S XS
Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
699kr
Nytt!
Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
L M S XS
Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
449kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker S.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter sports-BHen på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

    - God pusteevne
    - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
    - ICIW-logo på brystet og på ryggen
    - Avtakbar vattering i cupene
    - Unikt batikkmønster - ingen plagg er like!

    Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Spesifikasjoner
      Farge: Beige
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: 11894-235
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse
    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter sports-BHen på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

      - God pusteevne
      - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
      - ICIW-logo på brystet og på ryggen
      - Avtakbar vattering i cupene
      - Unikt batikkmønster - ingen plagg er like!

      Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

      Spesifikasjoner
        Farge: Beige
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
        Støtte: Let støtte
        Artikkelnr: 11894-235
      • Levering
      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      L M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      699kr

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      L M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      699kr

      Andre kjøpte også:

      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      699kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L S XL XS M
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      399kr

      Andre kjøpte også:

      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
      699kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America