Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige

399kr

Sømløs sports-BH i et unikt batikk mønster. Lett støtte.

Valgt farge: Beige
Finnes i disse fargene
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
Velg størrelse
XS
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Resirkulert materiale
Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
S M XS L
Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
449kr
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker S.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter sports-BHen på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

    - God pusteevne
    - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
    - ICIW-logo på brystet og på ryggen
    - Avtakbar vattering i cupene
    - Unikt batikkmønster - ingen plagg er like!

    Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Spesifikasjoner
      Farge: Beige
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
      Resirkulert materiale: Ja
      Støtte: Lett støtte
      Artikkelnr: 11894-235
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter sports-BHen på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

      - God pusteevne
      - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
      - ICIW-logo på brystet og på ryggen
      - Avtakbar vattering i cupene
      - Unikt batikkmønster - ingen plagg er like!

      Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

      Spesifikasjoner
        Farge: Beige
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
        Resirkulert materiale: Ja
        Støtte: Lett støtte
        Artikkelnr: 11894-235
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      XS L S M
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      449kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      S M XS L
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      449kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      499kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      XS L XL M S
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      499kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      499kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      L S M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      XS M XL L S
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      L S M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      699kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      699kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      699kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
      L S M XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
      699kr

      Kjøp denne stilen

      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      XS L S M
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      449kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      S M XS L
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      449kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L S M XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      499kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      XS L XL M S
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Purple Breeze
      499kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Sunset Beach
      499kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      L S M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Purple Breeze
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      XS M XL L S
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Sunset Beach
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      L S M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Grey
      699kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      L S XS M XL
      Define Seamless Tie Dye Tights Purple Breeze
      699kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Sunset Beach
      699kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
      L S M XS
      Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
      699kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      499kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      399kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
      XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip White
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip White
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Biker Shorts Grey
      499kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      M XL L S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Grey
      399kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
      XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
      349kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America