&noscript=1" /> Define Adjustable Sports Bra Pink Melange | Kjøp treningsklær p
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

ICIW-familien ser flott ut!

Define Adjustable Sports Bra Pink Melange

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

SOMERSALG
Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 92 % nylon 8 % spandex
    - ICIW-logo foran
    - SWEATTECH™
    - Justerbare stropper som kan bæres på mange måter
    - Justerbart midje
    - Lav støtte

    Modellen er 170 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Rosa
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: 11312-032
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    SOMERSALG
    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    20
    L M XS
    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    399.20kr (499kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
    20
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
    319.20kr (399kr)

    ICIW-familien ser flott ut!

    Vurderinger

    Bestselgere

    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Violet
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Violet
    279.20kr (349kr)
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Dark Sand
    279.20kr (349kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    40
    L M S XS
    Define Seamless Tights Light Grey Wmn
    359.40kr (599kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    60
    L M
    Define Seamless LS Crop Top Graphite Wmn
    159.60kr (399kr)

    Andre kjøpte også:

    SOMERSALG
    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    20
    L M XS
    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    399.20kr (499kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Tights Black Wmn
    20
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    479.20kr (599kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
    20
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
    319.20kr (399kr)
    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Blue
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Cloudy Blue
    279.20kr (349kr)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America