Summer Sale

Define Seamless LS Shoulder Top Black

449kr / 225kr

Ekstra kort genser med lange ermer.

Valgt farge: Svart
Finnes i disse fargene
Define Seamless LS Shoulder Top Black
Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
Velg størrelse
XS S M L
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Resirkulert materiale
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
25
M XS L S
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
299kr (399kr)
Resirkulert materiale
Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
25
M XS L S
Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Black
524kr (699kr)
Resirkulert materiale
Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
50
L S M XS
Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
225kr (449kr)
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker XS.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - SWEATTECH™ teknologi
    -ICIW-reflekslogo foran
    - 4-veis elastikk
    - 360° bevegelse
    - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
    - Ekstra kort passform

    Spesifikasjoner
      Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
      Resirkulert materiale: Ja
      Artikkelnr: 11893-001
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - SWEATTECH™ teknologi
      -ICIW-reflekslogo foran
      - 4-veis elastikk
      - 360° bevegelse
      - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
      - Ekstra kort passform

      Spesifikasjoner
        Farge: Svart
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
        Resirkulert materiale: Ja
        Artikkelnr: 11893-001
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Define Adjustable Sports Bra Black
      60
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      160kr (399kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      30
      L XS M
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      314kr (449kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      L S M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      269kr (449kr)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      40
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      269kr (449kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      40
      XS M XL L S
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      269kr (449kr)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      314kr (449kr)
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      50
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      225kr (449kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      L S XXL M XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      439kr (549kr)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      M XS L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      489kr (699kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      20
      L XL XXL S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      319kr (399kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      20
      XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      559kr (699kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)

      Kjøp denne stilen

      Define Adjustable Sports Bra Black
      60
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      160kr (399kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      30
      L XS M
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Black
      314kr (449kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      L S M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      269kr (449kr)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      40
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Black
      269kr (449kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      40
      XS M XL L S
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      269kr (449kr)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      314kr (449kr)
      Resirkulert materiale
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      50
      M XS L S
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      225kr (449kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      L S XXL M XS
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      439kr (549kr)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      30
      M XS L S
      Define Seamless Pocket Tights Black
      489kr (699kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      20
      L XL XXL S XS
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Black
      319kr (399kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      20
      XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      559kr (699kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      209kr (349kr)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      40
      XS M XL L S
      Define Seamless Cropped T-shirt Black Wmn
      269kr (449kr)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      314kr (449kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      40
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      419kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      209kr (349kr)
      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom