&noscript=1" /> Define Seamless Sports Bra Jungle Green | Kjøp treningsklær på
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Define Seamless Sports Bra Jungle Green

Seamless sport-BH med lett støtte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSMLXL
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • I likhet med Spaghetti Strap Seamless Sport Bra, kommer det her en ny modell i diskret, men opplivende farger! Vår Define Seamless Sports Bra, har enkel design med flotte detaljer, samtidig som den gir en utrolig komfort!

    Ta på deg denne, så kommer du aldri til å ville ha på deg en annen BH igjen. Plagget har den siste seamless-teknologien og har fireveis-stretch som ikke bare øker passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless-produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket.

    Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter sports-BHen på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

    - God pusteevne
    - 92 % nylon, 8 % spandex
    - ICIW-logo på brystet og på ryggen
    - Avtakbar vattering i cupene
    - Let støtte

    Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Modellen er 160 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grønn
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: 10222-051
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Nytt!
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    449kr
    Nytt!
    Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
    449kr
    Nytt!
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
    449kr
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    L M
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    399kr
    Nytt!
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    449kr
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    599kr
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    349kr
    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
    699kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    L XS
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    349kr
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Taupe
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Taupe
    449kr
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    349kr
    Nytt!
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
    L M S XS
    Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
    399kr

    Andre kjøpte også:

    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    599kr
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XL XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    599kr
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    349kr
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    L M S XL XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    349kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America