Define Seamless Sports Bra Jungle Green | Kjøp treningsklær på
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • 365 dager åpent kjøp

Define Seamless Sports Bra Jungle Green

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
Define Seamless Sports Bra Black
Svart
Define Seamless Sports Bra Fanfare
Turkis
Define Seamless Sports Bra Graphite
Mørk grå
Define Seamless Sports Bra Mysterioso
Lilla
  • Beskrivelse
  • Som for Spaghetti Strap Seamless Sport Bra kommer det her en ny modell i diskr, men opplivende farger! Vår Define Seamless Sport bra har enkel design med flotte detaljer, samtidig som den gir en utrolig komfort!

    Ta på deg denne, så kommer du aldri til å ville ha på deg en annen BH igjen. Plagget har den siste seamless-teknologien og har fireveis-stretch som ikke bare øker passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket.

    Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet sitter sportsBH-en på plass og får en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

    - God pusteevne - 92 % nylon, 8 % spandex
    - ICIW-logo på brystet og på ryggen
    - Avtakbar vattering i cupene

    Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Modellen er 160 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grønn
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 10222-051
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.no