&noscript=1" /> Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White | Kjøp treningsklær
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White

2-pack stringtruser i sømløst materiale.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseL/XLS/M
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
  • Beskrivelse
  • Et av våre absolutt mest solgte produkter! Disse seamless-trusene er laget for å passe optimalt til våre tights. Lette, myke og hurtigtørkende. Vi lover at de blir en favoritt!
    - Solgt i 2-pakning
    - String-modell

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Hvit , Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Polyamide, 8% Elastane
      Artikkelnr: ICIW-209
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    349kr
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    349kr
    Everyday Racerback Tank Top White
    L M S XL XS XXL
    Everyday Racerback Tank Top White
    249kr
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    L M S XL XS
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    499kr

    Andre kjøpte også:

    Everyday Seamless Sports Bra White
    L S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    299kr
    Everyday Seamless Sports Bra Black
    S XS
    Everyday Seamless Sports Bra Black
    299kr
    Everyday Racerback Tank Top Black
    L M S XL XS XXL
    Everyday Racerback Tank Top Black
    249kr
    Everyday 1/4 Zip Wmn Black
    L M S XS
    Everyday 1/4 Zip Wmn Black
    449kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America