Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn

Treningstopp i sømløst materiale med bånd i ryggen som går i kryss.

Valgt farge: Beige
Finnes i disse fargene
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Nettingdetaljer

    Plagget hr paneler eller detaljer i nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir en svalere følelse når du svetter som mest.

    Athletic fit

    Plagget har en strammere passform for optimal bevegelsesfrihet.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Nettingdetaljer

    Plagget hr paneler eller detaljer i nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir en svalere følelse når du svetter som mest.

    Athletic fit

    Plagget har en strammere passform for optimal bevegelsesfrihet.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    Hjørnesteinen i garderoben din, og en topp du kan stole på selv under de aller tøffeste treningsøkene. Denne tanktoppen bruker den nyeste sømløse teknologien for å oppnå en behagelig og fleksibel følelse.

    - 92% polyamid og 8% elastan
    - ICIW logo
    - Mykt og stretchy stoff
    - Mesh-detaljer gir fantastisk airflow
    - SWEATTECH™
    - Atletisk passform

    Spesifikasjoner
      Farge: Beige
      Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
      Artikkelnr: 11693-177
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Hjørnesteinen i garderoben din, og en topp du kan stole på selv under de aller tøffeste treningsøkene. Denne tanktoppen bruker den nyeste sømløse teknologien for å oppnå en behagelig og fleksibel følelse.

      - 92% polyamid og 8% elastan
      - ICIW logo
      - Mykt og stretchy stoff
      - Mesh-detaljer gir fantastisk airflow
      - SWEATTECH™
      - Atletisk passform

      Spesifikasjoner
        Farge: Beige
        Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
        Artikkelnr: 11693-177
        Kolleksjon: Everyday Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Andre kjøpte også:

      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Black
      M XL L S XS
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Black
      399kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      M XS L S
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499kr
      Everyday Racerback Tank Top Black
      S L XS
      Everyday Racerback Tank Top Black
      249kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      M XS L S
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      449kr
      Everyday Tech T-shirt Wmn Navy
      M XS S
      Everyday Tech T-shirt Wmn Navy
      349kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      M XL L S XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      499kr
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      L S M
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      449kr
      Everyday Seamless LS White Wmn
      L
      Everyday Seamless LS White Wmn
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Resirkulert materiale
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Black
      M XL L S XS
      Everyday Seamless T-shirt Mid Sleeve Black
      399kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      M XS L S
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499kr
      Everyday Racerback Tank Top Black
      S L XS
      Everyday Racerback Tank Top Black
      249kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      M XS L S
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom