&noscript=1" /> Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn | Kjøp treningsklær på n

Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn

349kr / 199kr

Treningstopp i sømløst materiale med bånd i ryggen som går i kryss.

Valgt farge: Beige
Finnes i disse fargene
Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
Everyday Seamless Tank Top White Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS M L
Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    Hjørnesteinen i garderoben din, og en topp du kan stole på selv under de aller tøffeste treningsøkene. Denne tanktoppen bruker den nyeste sømløse teknologien for å oppnå en behagelig og fleksibel følelse.

    - 92% polyamid og 8% elastan
    - ICIW logo
    - Mykt og stretchy stoff
    - Mesh-detaljer gir fantastisk airflow
    - SWEATTECH™
    - Atletisk passform

    Spesifikasjoner
      Farge: Beige
      Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
      Artikkelnr: 11693-177
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Hjørnesteinen i garderoben din, og en topp du kan stole på selv under de aller tøffeste treningsøkene. Denne tanktoppen bruker den nyeste sømløse teknologien for å oppnå en behagelig og fleksibel følelse.

      - 92% polyamid og 8% elastan
      - ICIW logo
      - Mykt og stretchy stoff
      - Mesh-detaljer gir fantastisk airflow
      - SWEATTECH™
      - Atletisk passform

      Spesifikasjoner
        Farge: Beige
        Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
        Artikkelnr: 11693-177
        Kolleksjon: Everyday Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Andre kjøpte også:

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      119kr
      Everyday Seamless Tank Top White Wmn
      43
      L
      Everyday Seamless Tank Top White Wmn
      199kr (349kr)
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L M S XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      449kr
      Everyday Seamless LS White Wmn
      L M S XS
      Everyday Seamless LS White Wmn
      449kr
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      43
      L XS
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      199kr (349kr)
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      499kr
      Everyday Racerback Tank Top Black
      M XL XS
      Everyday Racerback Tank Top Black
      249kr
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      L M S XS
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      119kr
      Everyday Seamless Tank Top White Wmn
      43
      L
      Everyday Seamless Tank Top White Wmn
      199kr (349kr)
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L M S XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      449kr
      Everyday Seamless LS White Wmn
      L M S XS
      Everyday Seamless LS White Wmn
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America