Dynamic Seamless Tank Top Khaki Green Wmn | Kjøp treningsklær p
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • 365 dager åpent kjøp

Dynamic Seamless Tank Top Khaki Green Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
Dynamic Seamless Tank Top Black Wmn
Svart
Dynamic Seamless Tank Top Deep Red Wmn
Lyserød
Dynamic Seamless Tank Top Forest Green Wmn
Mørk grønn
Dynamic Seamless Tank Top Khaki Green Wmn
Mørk grønn
Dynamic Seamless Tank Top Lt Lilac Wmn
Lilla
Dynamic Seamless Tank Top Mulberry Wmn
Mørk rød
  • Beskrivelse
  • Dynamic-kolleksjonen er laget ved hjelp av den nyeste seamless-teknologien, og kolleksjonen inneholder singlet, crop top, sports-BH og tights i klare farger med både pene og funksjonelle detaljer i mesh. Singleten har regulerbare skulderstropper som er krysset i ryggen og middels dyp utringning i halsen for ultimat passform, samtidig som meshdetaljene i sidene optimerer ventilasjonen. Strategisk plasserte sømmer øker komforten og gir en pen design, og singleten har ICIW-logo på brystet.

    - Justerbare og kryssede skulderstropper
    - ICIW-logo i sølvfarge på brystet
    - Middels høy hals
    - Atletisk passform
    - 4-veisstretch for maksimal komfort
    - Mesh-strikk for bedre ventilasjon
    - Produsert med minimalt svinn (fordel med seamless)

    Materiale: 96 % polyamid, 4 % Spandex

    Tilgjengelig i flere farger. Se resten av Dynamic-kolleksjonen for å få et matchende sett.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grønn
      Artikkelnr: 10285-007
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.no