Queen Tights Dk Green Melange Wmn | Kjøp treningsklær på nett |
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • 365 dager åpent kjøp

Queen Tights Dk Green Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSL
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
Queen Tights Graphite Melange Wmn
Mørk grå
Queen Tights Light Grey Melange Wmn
Lysegrå
  • Beskrivelse

  • Disse strømpebuksene har lenge vært på den mest etterspurte listen blant våre kunder. Den høye midjen, smigrende kontrastdetaljer og mesh design er dø for!

    Strømpebuksene er strikket av 70% Nylon 22% Polyester og 8% Elastan med høy ribbe for å holde strømpene på plass. Reflekterende ICIW-logo på hoften. - Sømløs teknologi

    - Reflekterende ICIW-logo på hoften
    - 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex

    Normal i størrelse. Velg din normale størrelse.

    Andre matchende Queen-kolleksjon klær selges separat.

    Modellen er 163 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grønn
      Laundry: Wash in maximum 40°C, Do not use softener when washing, Do not tumble dry, Wash with similar colours.
      Materialer: 48% Nylon, 45% Polyester, 7% Elastane
      Artikkelnr: 10597-103
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    57
    S XS
    57
    M S XS
    L M S XL XS XXL
    L M S XL XS XXL
    M S XL XS XXL L
    L M S XL XS XXL
    L M S XL XS XXL
    Package deal
    13

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.no