Evolution Seamless Tights Black | Kjøp treningsklær på nett | I
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 20 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

Evolution Seamless Tights Black

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Evolution-kolleksjon er laget for å hjelpe deg med å utvikle deg på trening. Trapp opp gamet ditt gjennom sømløs strikketeknologi, høy midje og raskt-tørkende materiale med vårt egenutviklede SWEATTECH & trade; behandling. Evolusjon på alle måter, alltid!

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-reflekslogo
    - 4-veis elastikk
    - Hel lengde
    - Høyt liv

    Modellen er 175 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Svart
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 48% Polyamide 45% Polyester 7% Elastane
      Artikkelnr: 11118-001
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    Evolution Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Evolution Seamless Sports Bra Black
    399kr

    omdömen

    Bestselgere

    Evolution Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Evolution Seamless Sports Bra Black
    399kr
    Evolution Seamless Tights Graphite Melange
    L M S XS
    Evolution Seamless Tights Graphite Melange
    799kr
    Evolution Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Evolution Seamless Sports Bra Graphite Melange
    399kr

    Andre kjøpte også:

    Evolution Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Evolution Seamless Sports Bra Black
    399kr
    Evolution Seamless Tights Graphite Melange
    L M S XS
    Evolution Seamless Tights Graphite Melange
    799kr
    Evolution Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Evolution Seamless Sports Bra Graphite Melange
    399kr
    Define Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Black
    329kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America