&noscript=1" /> Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green | Kjøp treningsk

Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green

699kr

Treningstights i ribbet seamless-materiale. Høyt liv. Full lengde.

Valgt farge: Mørk grønn
Finnes i disse fargene
Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Sand
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L XL
Kjøp et matchende produkt
Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
L S XL XS M
Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
349kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 168 cm og bruker XS.

    Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

    - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å økt bevegelighet under treningen
    - Elastisk og slitesterkt materiale
    - ICIW-logo foran
    - SWEATTECH & trade;
    - Høy midje for perfekt passform
    - Full lengde

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grønn
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11889-051
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

      - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å økt bevegelighet under treningen
      - Elastisk og slitesterkt materiale
      - ICIW-logo foran
      - SWEATTECH & trade;
      - Høy midje for perfekt passform
      - Full lengde

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grønn
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 11889-051
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      449kr
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      L XL XS XXL M S
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      449kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      38
      L
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      249kr (399kr)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L S XL XS M
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      449kr
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      L XL XS XXL M S
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      449kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      38
      L
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      249kr (399kr)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L S XL XS M
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L S XL XS M
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
      50
      L M XS S XL
      Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
      349kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      549kr
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      699kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L S XL XS M
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America