Summer Sale

Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green

699kr / 419kr

Treningstights i ribbet seamless-materiale. Høyt liv. Full lengde.

Valgt farge: Mørk grønn
Finnes i disse fargene
Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Bright Orange
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Pale Blue
Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
Ribbed Define Seamless Tights Spring Green
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
Ribbed Define Seamless Tights Wmn Sand
Velg størrelse
XS S M L
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
40
M XL S XS
Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
209kr (349kr)
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 163 cm og bruker S.

    Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

    - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å økt bevegelighet under treningen
    - Elastisk og slitesterkt materiale
    - ICIW-logo foran
    - SWEATTECH & trade;
    - Høy midje for perfekt passform
    - Full lengde

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grønn
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11889-051
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

      - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å økt bevegelighet under treningen
      - Elastisk og slitesterkt materiale
      - ICIW-logo foran
      - SWEATTECH & trade;
      - Høy midje for perfekt passform
      - Full lengde

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grønn
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 11889-051
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      40
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      269kr (449kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      269kr (449kr)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      269kr (449kr)
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      Fra 279kr (Fra 399kr)
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Logo Sports Bra Jungle green/Black
      50
      XS XL XXL
      Define Seamless Logo Sports Bra Jungle green/Black
      200kr (399kr)
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Logo Tights Wmn Jungle green/Black
      50
      XL XXL L XS
      Define Seamless Logo Tights Wmn Jungle green/Black
      325kr (649kr)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      30
      XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      244kr (349kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      40
      M XL S XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      209kr (349kr)

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      40
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      269kr (449kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      269kr (449kr)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      40
      M XL L S XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      269kr (449kr)
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      Fra 279kr (Fra 399kr)
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Logo Sports Bra Jungle green/Black
      50
      XS XL XXL
      Define Seamless Logo Sports Bra Jungle green/Black
      200kr (399kr)
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Logo Tights Wmn Jungle green/Black
      50
      XL XXL L XS
      Define Seamless Logo Tights Wmn Jungle green/Black
      325kr (649kr)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      30
      XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      244kr (349kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      40
      M XL S XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      209kr (349kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      40
      M XL S XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      209kr (349kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      40
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      419kr (699kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      M XS S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      50
      M XS L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      274kr (549kr)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      209kr (349kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      40
      M XL S XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      209kr (349kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom