&noscript=1" /> Define Ribbed Tights Light Grey Wmn | Kjøp treningsklær på nett
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

ICIW-familien ser flott ut!

Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

SOMERSALG
Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Du spurte, vi leverte. Vår mest populære kolleksjon, Define sømløs er her i en ribbestrikket modell Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-bh'er og topper i flere modrene farger gjør Define Sømløs til treningsklær til mange forskjellige typer trening.

    - 4-veis stretchmateriale i den nyeste sømløse teknologien for å økt bevegelighet under treningen
    - Elastisk og slitesterkt materiale
    - ICIW-logo foran
    - SWEATTECH & trade;
    - Høy midje for perfekt passform
    - Full lengde

    Modellen er 170 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lysegrå
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11759-004
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    439.20kr (549kr)
    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    279.20kr (349kr)

    ICIW-familien ser flott ut!

    Vurderinger

    Bestselgere

    SOMERSALG
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    20
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    479.20kr (599kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Pocket Tights Grey Melange
    35
    L S XS
    Define Seamless Pocket Tights Grey Melange
    454.35kr (699kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    30
    S XS
    Define Seamless Sports Bra Graphite
    244.30kr (349kr)
    SOMERSALG
    Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange
    20
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange
    319.20kr (399kr)

    Andre kjøpte også:

    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
    279.20kr (349kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Tights Black Wmn
    20
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    479.20kr (599kr)
    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
    30
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
    489.30kr (699kr)
    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    20
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
    439.20kr (549kr)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America