Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn

Seamless-tights med mesh-paneler. Fullstendig lengde og høyt liv.

Valgt farge: Mørk grå
Finnes i disse fargene
Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
57
L
Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
149kr (349kr)
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Ventilerende nettingmateriale

    Plagget er laget av et ventilerende nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir et lett og svalt materiale. Perfekt for svette treningsøkter.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Ventilerende nettingmateriale

    Plagget er laget av et ventilerende nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir et lett og svalt materiale. Perfekt for svette treningsøkter.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 163 cm og bruker XS.

    Alle hilser dronningen! Queen Mesh er en av våre mest populære kolleksjoner, og det er lett å forstå hvorfor. Med sitt superkomfortable, sømløse materiale, stilige og høyfunksjonelle nettmønster og supre passform hører det hjemme i enhver treningsgarderobe.

    Plaggene er laget med den nyeste sømløse teknologien, og materialene har fireveis stretch som gir deg en utrolig fleksibilitet slik at du kan gjennomføre treningsøktene dine best mulig. Det slitesterke materialet beholder fargen til tross for mange runder i vaskemaskinen, og det nupper ikke. Materialet transporterer effektivt svette og tørker fort. Med svært få sømmer og god passform, vil treningstøyet hjelpe deg å forbedre ytelsen din under trening. 360 graders mobilitet og lett materiale gjør tightsene perfekt for treningsøkter når du skal være myk og strekke ut.

    Kolleksjonen finnes i mange forskjellige farger, slik at du kan finne din favoritt.

    - 4-veis stretchmateriale
    - ICIW reflekterende logo på venstre hofte
    - Høy pusteevne
    - Hurtigtørkende egenskaper
    - Høyt liv for en perfekt passform
    - 360° Bevegelse
    - Full lengde

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Artikkelnr: ICIW-455
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Alle hilser dronningen! Queen Mesh er en av våre mest populære kolleksjoner, og det er lett å forstå hvorfor. Med sitt superkomfortable, sømløse materiale, stilige og høyfunksjonelle nettmønster og supre passform hører det hjemme i enhver treningsgarderobe.

      Plaggene er laget med den nyeste sømløse teknologien, og materialene har fireveis stretch som gir deg en utrolig fleksibilitet slik at du kan gjennomføre treningsøktene dine best mulig. Det slitesterke materialet beholder fargen til tross for mange runder i vaskemaskinen, og det nupper ikke. Materialet transporterer effektivt svette og tørker fort. Med svært få sømmer og god passform, vil treningstøyet hjelpe deg å forbedre ytelsen din under trening. 360 graders mobilitet og lett materiale gjør tightsene perfekt for treningsøkter når du skal være myk og strekke ut.

      Kolleksjonen finnes i mange forskjellige farger, slik at du kan finne din favoritt.

      - 4-veis stretchmateriale
      - ICIW reflekterende logo på venstre hofte
      - Høy pusteevne
      - Hurtigtørkende egenskaper
      - Høyt liv for en perfekt passform
      - 360° Bevegelse
      - Full lengde

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Artikkelnr: ICIW-455
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      57
      L
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      149kr (349kr)

      Kjøp denne stilen

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      57
      L
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      149kr (349kr)

      Andre kjøpte også:

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      57
      L
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      149kr (349kr)
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      43
      XS L
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      199kr (349kr)
      Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
      XS
      Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
      699kr
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      L XS S
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      449kr
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L M
      Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      Fra 299kr (Fra 599kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Sand
      45
      L
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Sand
      249kr (449kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      349kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      57
      L
      Queen Mesh Sports Bra Grey Melange
      149kr (349kr)
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      43
      XS L
      Queen Mesh Sports Bra Solid Black
      199kr (349kr)
      Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
      XS
      Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
      699kr
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      L XS S
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America