ICIW Queen Mesh 7/8 Tights V2 Light Grey Melange Wmn
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • 365 dager åpent kjøp

Queen Mesh 7/8 Tights v2 Lt Grey Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Summer Sale
Størrelsesguide
Velg størrelseL
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
Queen Mesh 7/8 Tights Blood Red Wmn
Lyserød
Queen Mesh 7/8 Tights Lavender Melange Wmn
Lilla
Queen Mesh 7/8 Tights Lt Green Wmn
Lysegrønn
Queen Mesh 7/8 Tights Mint Melange Wmn
Lysegrønn
Queen Mesh 7/8 Tights Neon Orange Wmn
Orange
Queen Mesh 7/8 Tights Pink Melange Wmn
Rosa
Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
Lyseblå
Queen Mesh 7/8 Tights Rose Pink Melange Wmn
Rosa
Queen Mesh 7/8 Tights Sky Blue Melange Wmn
Lyseblå
Queen Mesh 7/8 Tights Turqoise Melange Wmn
Turkis
Queen Mesh 7/8 Tights v2 Lt Grey Melange Wmn
Lysegrå
Queen Mesh 7/8 Tights v2 Mulberry Melange Wmn
Rosa
Queen Mesh 7/8 Tights v2 Teal Melange Wmn
Turkis
Queen Mesh 7/8 Tights Yellow Melange Wmn
Gul
  • Beskrivelse

  • Queen Mesh V2 er, som navnet avslører, en oppfølging og videreutvikling av vår bestselgende Queen mesh-serie. Den nye versjonen har skarp design, nye farger og nye produkter, men fortsatt samme magiske passform og materialer. Seamless-materialet har fireveis-stretch og minimalt med sømmer, noe som gir deg større bevegelsesfrihet på treningen.

    Seamless-produksjon har i tillegg til komfort og passform også mindre påvirkning på det globale miljøet, siden mengden svinn i produksjonen minimeres. Detaljer i stoffet, sammen med mesh og høy midje, skaper en flatterende passform og fremhever formene dine. Tightsen er 100 % squat proof, sitter på plass hele treningsøkten og lar deg fokusere fullt ut på prestasjonen din.

    - 7/8-lengde
    - Høy midje
    - Mesh-detaljer
    - 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
    - Logo på venstre hofte
    - Finnes også i 3/4 lengde

    OBS! Tenk på at du ikke bør dra i meshpartiene når du tar tightsen av/på.

    Fås i flere farger. Match med andre plagg i serien for et komplett antrekk.

    Modellen er 160 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lysegrå
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Artikkelnr: 10259-069
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    Summer Sale
    60
    L XS
    Summer Sale
    50
    L
    Summer Sale
    50
    L M XS
    Summer Sale
    50
    L XS
    Summer Sale
    20
    L XS M S

    omdömen

    Best Selgere

    Summer Sale
    50
    M XS
    Summer Sale
    20
    L M S XS
    Summer Sale
    20
    L M S XS
    Summer Sale
    30
    L M S XS

    Andre kjøpte også:

    Summer Sale
    50
    L XS
    Summer Sale
    50
    L M XS
    Summer Sale
    50
    L
    Summer Sale
    20
    L M S XS

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.no