ICIW Queen Mesh 3/4 Tights V2 Light Grey Melange Wmn
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • 365 dager åpent kjøp

Queen Mesh 3/4 Tights v2 Lt Grey Melange Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
Queen Mesh 3/4 Tights v2 Mulberry Melange Wmn
Rosa
Queen Mesh 3/4 Tights v2 Teal Melange Wmn
Turkis
  • Beskrivelse

  • Queen Mesh V2 er, som navnet avslører, en oppfølging og videreutvikling av vår bestselgende Queen mesh-serie. Den nye versjonen har skarp design, nye farger og nye produkter, men fortsatt samme magiske passform og materialer.

    Seamless-materialet har fireveis-stretch og minimalt med sømmer, noe som gir deg større bevegelsesfrihet på treningen. Seamless-produksjon har i tillegg til komfort og passform også mindre påvirkning på det globale miljøet, siden mengden svinn i produksjonen minimeres.

    Detaljer i stoffet sammen med mesh og høy midje skaper en flatterende passform og fremhever formene dine. Tightsen er 100 % squat proof, sitter på plass hele treningsøkten og lar deg fokusere fullt ut på prestasjonen din.

    - 3/4-lengde
    - Høy midje
    - Mesh-detaljer
    - 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
    - Logo på venstre hofte
    - Finnes også i 7/8-lengde

    OBS! Tenk på at du ikke bør dra i mesh-partiene når du tar tightsen av/på.

    Fås i flere farger. Match med andre plagg i serien for et komplett antrekk.

    Modellen er 160 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lysegrå
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Artikkelnr: 10306-069
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.no