Dynamic Seamless Tights Graphite Melange

Sømløs treningstights med nettingpaneler. 7/8 lengde og høyt liv.

Valgt farge: Mørk grå
Finnes i disse fargene
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
S M XS
Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
349kr
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Nettingdetaljer

    Plagget hr paneler eller detaljer i nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir en svalere følelse når du svetter som mest.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Nettingdetaljer

    Plagget hr paneler eller detaljer i nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir en svalere følelse når du svetter som mest.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 166 cm og bruker XS.


    Dynamic-kolleksjonen er laget ved hjelp av den nyeste seamless-teknologien, og kolleksjonen inneholder singlet, crop top, sports-BH og tights i klare farger med både pene og funksjonelle detaljer i mesh.

    - Detaljer i mesh for maksimal avkjøling under svette økter
    - Design som fremhever formene dine
    - 4-veisstretch for bevegelsesfrihet
    - Høy midje
    - ICIW-logo i sølvfarge på hoften
    - Produsert med minimalt svinn (fordel med seamless)
    - Vaskeråd på innsiden av linningen

    Plaggene er litt små i størrelsen. Hvis du er mellom to størrelser, anbefaler vi derfor at du går opp en størrelse.

    Tilgjengelig i flere farger. Se resten av Dynamic-kolleksjonen for å få et matchende sett.

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Artikkelnr: 10600-025
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse


    • Dynamic-kolleksjonen er laget ved hjelp av den nyeste seamless-teknologien, og kolleksjonen inneholder singlet, crop top, sports-BH og tights i klare farger med både pene og funksjonelle detaljer i mesh.

      - Detaljer i mesh for maksimal avkjøling under svette økter
      - Design som fremhever formene dine
      - 4-veisstretch for bevegelsesfrihet
      - Høy midje
      - ICIW-logo i sølvfarge på hoften
      - Produsert med minimalt svinn (fordel med seamless)
      - Vaskeråd på innsiden av linningen

      Plaggene er litt små i størrelsen. Hvis du er mellom to størrelser, anbefaler vi derfor at du går opp en størrelse.

      Tilgjengelig i flere farger. Se resten av Dynamic-kolleksjonen for å få et matchende sett.

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
        Artikkelnr: 10600-025
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
      S M XS
      Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
      349kr

      Kjøp denne stilen

      Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
      S M XS
      Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
      349kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      50
      L S M XS
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      249kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      349kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      M XL L S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      699kr
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      L S M XS
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      55
      L S M XS
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      249kr (549kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      50
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      349kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      699kr
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      55
      L M
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      249kr (549kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      50
      L S M XS
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      249kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      349kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      M XL L S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      699kr
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      L S M XS
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America