&noscript=1" /> Divine Seamless Tights Black | Kjøp treningsklær på nett | ICAN
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Divine Seamless Tights Black

Sømløs treningstights med høyt liv.

Full lengde.
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Føl deg himmelsk. Fra intense treningsøkter til avslappende gåturer, denne kolleksjonen blir førstevalget ditt til alle anledninger. Både sports-BH og tightsen følger og fremhever dine former, samtidig som de gir deg flott støtte i dine daglige rutiner.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-reflekslogo
    - 4-veis elastikk
    - 48% polyamid 45% polyester 7% elastan
    - Hel lengde
    - Høyt liv

    Modellen er 170 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide 45% Polyester 7% Elastane
      Artikkelnr: 11122-001
      Kolleksjon: Divine Collection
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Divine Seamless Sports Bra Black
    S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    449kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    L M S XS
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    799kr
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    S XS
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    449kr
    Divine Seamless Sports Bra Black
    S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    449kr

    Andre kjøpte også:

    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    L M S XS
    Divine Seamless Tights Mystic Blue
    799kr
    Divine Seamless Sports Bra Black
    S XS
    Divine Seamless Sports Bra Black
    449kr
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    S XS
    Divine Seamless Sports Bra Mystic Blue
    449kr
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    M S
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    699kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America