&noscript=1" /> Define Seamless Tights Sage Melange Wmn | Kjøp treningsklær på

Define Seamless Tights Sage Melange Wmn

Seamless treningstights med høyt liv.

Valgt farge: Lysegrønn
Finnes i disse fargene
Define Seamless Tights Black Wmn
Define Seamless Tights Graphite Wmn
Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
Define Seamless Tights Light Grey Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 163 cm og bruker S.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
    - Elastisk og slitesterkt stoff
    - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
    - SWEATTECH™
    - Høyt liv for perfekt passform
    - Hel lengde

    Spesifikasjoner
      Farge: Lysegrønn
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 53%Nylon 41%Polyester 6%Spandex
      Artikkelnr: 11254-174
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
      - Elastisk og slitesterkt stoff
      - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
      - SWEATTECH™
      - Høyt liv for perfekt passform
      - Hel lengde

      Spesifikasjoner
        Farge: Lysegrønn
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 53%Nylon 41%Polyester 6%Spandex
        Artikkelnr: 11254-174
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      38
      L
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      249kr (399kr)
      Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
      38
      L
      Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
      249kr (399kr)
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      L M S XS
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Sand
      50
      M XL
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Sand
      349kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      699kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      38
      L
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      249kr (399kr)
      Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
      38
      L
      Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
      249kr (399kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America