&noscript=1" /> Define Seamless Tights Jungle Green Wmn | Kjøp treningsklær på

Define Seamless Tights Jungle Green Wmn

599kr

Seamless treningstights med høyt liv.

Valgt farge: Mørk grønn
Finnes i disse fargene
Define Seamless Tights Black Wmn
Define Seamless Tights Faded Violet Melange Wmn
Define Seamless Tights Graphite Wmn
Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
Define Seamless Tights Light Grey Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L XL Få igjen!
Kjøp et matchende produkt
Define Seamless Sports Bra Jungle Green
L M S XL XS
Define Seamless Sports Bra Jungle Green
349kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker S.

    Våre Define Seamless Tights har minimalt med sømmer for å øke komforten og bevegeligheten når du trener. Med sin brede og elastiske kant i midjen sitter de på plass og er utrolig behagelige å ha på seg.

    Plagget har den siste seamless-teknologien og har fireveis-stretch som ikke bare øker passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket.

    Tightsen har, akkurat som matchende plagg i kolleksjonen, vevde prikkedetaljer i stoffet for å løfte designet. ICIW-logo på venstre hofte og diskret ICIW-logo nederst på høyre ben. Høy midje for perfekt passform.

    - 92 % nylon, 8 % spandex
    - God pusteevne
    - Høy midje
    - ICIW-logo på hofte og høyre ben

    Fås i flere farger. Match med overdel og sports-BH i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grønn
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 10219-051
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Våre Define Seamless Tights har minimalt med sømmer for å øke komforten og bevegeligheten når du trener. Med sin brede og elastiske kant i midjen sitter de på plass og er utrolig behagelige å ha på seg.

      Plagget har den siste seamless-teknologien og har fireveis-stretch som ikke bare øker passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket.

      Tightsen har, akkurat som matchende plagg i kolleksjonen, vevde prikkedetaljer i stoffet for å løfte designet. ICIW-logo på venstre hofte og diskret ICIW-logo nederst på høyre ben. Høy midje for perfekt passform.

      - 92 % nylon, 8 % spandex
      - God pusteevne
      - Høy midje
      - ICIW-logo på hofte og høyre ben

      Fås i flere farger. Match med overdel og sports-BH i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grønn
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 10219-051
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      449kr
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      L XL XS XXL M S
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      449kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      38
      L M
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      249kr (399kr)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
      699kr

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      449kr
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      449kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      L XL XS XXL M S
      Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
      399kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L M S XL XS XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      449kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      38
      L M
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      249kr (399kr)
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Jungle Green
      699kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      449kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      449kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      38
      L M
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      249kr (399kr)
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      449kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America