&noscript=1" /> Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige | Kjøp treningsk
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige

699kr

Sømløse tights i et unikt batikkmønster. Hel lengde og høy midje.

Valgt farge: Beige
Finnes i disse fargene
Define Seamless Tie Dye Tights Wmn Dark Greige
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S L
Kjøp et matchende produkt
Nytt!
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
L M S XS
Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
399kr
Nytt!
Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
L M S XS
Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
449kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker S.

    Våre Define Seamless Tights har minimalt med sømmer for å øke komforten og bevegeligheten når du trener. Med sin brede og elastiske kant i midjen sitter de på plass og er utrolig behagelige å ha på seg.

    Plagget har den siste seamless-teknologien og har fireveis-stretch som ikke bare øker passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket.

    Tightsen har, akkurat som matchende plagg i kolleksjonen, vevde prikkedetaljer i stoffet for å løfte designet. ICIW-logo på venstre hofte og diskret ICIW-logo nederst på høyre ben. Høy midje for perfekt passform.

    - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
    - God pusteevne
    - Høy midje
    - ICIW-logo på hofte og høyre ben
    - Unikt batikkmønster - ingen plagg er like!

    Fås i flere farger. Match med overdel og sports-BH i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Spesifikasjoner
      Farge: Beige
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11897-235
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse
    • Våre Define Seamless Tights har minimalt med sømmer for å øke komforten og bevegeligheten når du trener. Med sin brede og elastiske kant i midjen sitter de på plass og er utrolig behagelige å ha på seg.

      Plagget har den siste seamless-teknologien og har fireveis-stretch som ikke bare øker passform og kvalitet, men også øker bevegeligheten din under trening. Dessuten har produksjonen av seamless- produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres materialforbruket.

      Tightsen har, akkurat som matchende plagg i kolleksjonen, vevde prikkedetaljer i stoffet for å løfte designet. ICIW-logo på venstre hofte og diskret ICIW-logo nederst på høyre ben. Høy midje for perfekt passform.

      - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
      - God pusteevne
      - Høy midje
      - ICIW-logo på hofte og høyre ben
      - Unikt batikkmønster - ingen plagg er like!

      Fås i flere farger. Match med overdel og sports-BH i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

      Spesifikasjoner
        Farge: Beige
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Recycled Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 11897-235
      • Levering
      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      L M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      399kr

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Tie dye Black
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Urban Blue
      449kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      L M XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Black
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      399kr
      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Urban Blue
      399kr

      Andre kjøpte også:

      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      399kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      L S XL XS M
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      L M S XL XS
      Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
      699kr
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      L M S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      699kr

      Andre kjøpte også:

      Nytt!
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless Tie Dye Sports Bra Dark Greige
      399kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      L M S XS
      Define Seamless LS Shoulder Top Dark Greige
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America