Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green

699kr
Sømløse leggings med rynkedetalj bak. Høyt liv.
Valgt farge: Mørk grønn
Finnes i disse fargene
Define Seamless Scrunch Tights Black
Define Seamless Scrunch Tights Dusty Blue
Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
Velg størrelse
XS S M L XL XXL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Resirkulert materiale
Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
XS M XL XXL L S
Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
399kr
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 179 cm og bruker S.

    Sømløse leggings med rynkedetalj bak. Vår bestselger – nå med rynkedetalj! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    Define Seamless Tights har, akkurat som matchende plagg i kolleksjonen, vevde prikkedetaljer i stoffet for å løfte designet. ICIW-logo på venstre hofte og diskret ICIW-logo nederst på høyre ben. Høy midje for perfekt passform.

    - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
    - God pusteevne
    - Høy midje
    - ICIW-logo på hofte og høyre ben
    – Rynkedetalj bak

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grønn
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Resirkulert materiale: Ja
      Artikkelnr: 13037-051
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Sømløse leggings med rynkedetalj bak. Vår bestselger – nå med rynkedetalj! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      Define Seamless Tights har, akkurat som matchende plagg i kolleksjonen, vevde prikkedetaljer i stoffet for å løfte designet. ICIW-logo på venstre hofte og diskret ICIW-logo nederst på høyre ben. Høy midje for perfekt passform.

      - 92 % resirkulert nylon, 8 % spandex
      - God pusteevne
      - Høy midje
      - ICIW-logo på hofte og høyre ben
      – Rynkedetalj bak

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grønn
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Resirkulert materiale: Ja
        Artikkelnr: 13037-051
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      449kr
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      449kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      399kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      Fra 399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      549kr
      Nytt!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      699kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      599kr

      Kjøp denne stilen

      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      L S XS M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      M XL L S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
      449kr
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      XL L XS
      Define Cropped Adjustable Long Sleeve Jungle Green
      449kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      399kr
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
      Fra 399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Jungle Green
      549kr
      Nytt!
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      XL XXL L S XS M
      Define Seamless Pocket Shorts Wmn Jungle Green
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      L S XS M XL XXL
      Define Seamless Scrunch Tights Jungle Green
      699kr
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      XS
      Define Seamless Sports Bra Jungle Green
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      M XL XXL L S XS
      Define Seamless Tights Mid Waist Jungle Green
      599kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      699kr
      Define Seamless Sports Bra White
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      349kr
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      499kr
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      M XL L S XS
      Ribbed Define Seamless Tights Black Wmn
      699kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      XS M XL XXL L S
      Define Seamless Scrunch Sports Bra Jungle Green
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Scrunch Tights Black
      699kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom