Queen Mesh Tights Taupe Wmn | Kjøp treningsklær på nett | ICANI
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 20 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

Queen Mesh Tights Taupe Wmn

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse

  • The Queen Mesh Collection, inkluderer tights, sports-BH, langermede topper og singleter. Denne tightsen har lenge vært på den mest etterspurte listen blant våre kunder. Den høye midjen, de smigrende kontrastdetaljene og nettingdesignet, er til å dø for! Den ekstra høye strikken i livet holder tightsen på plass. Reflekterende ICIW-logo på hoften.

    - Sømløs teknologi
    - Reflekterende ICIW-logo på hoften
    - Nettingdesign på baksiden av beina
    - 48% Polyamid, 45% Polyester, 7% Spandex

    OBS! På grunn av utformingen med maskehull på siden av strømpebuksene, bør du unngå å holde i maskedelen når du setter dem på.

    I motsetning til vår andre sømløse kolleksjon, er de ganske normale i størrelse. Du bør ikke gå ned en størrelse, men velge din vanlige størrelse. Andre matchende klær i Queen Mesh-kolleksjonen selges separat.

    Modellen er 160 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lysegrå
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Artikkelnr: 10770-125
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Taupe
    329kr

    omdömen

    Bestselgere

    Queen Mesh Sports Bra Pink Melange
    30
    L XS
    Queen Mesh Sports Bra Pink Melange
    229kr (329kr)
    Queen Mesh 7/8 Tights Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Lt Grey Melange Wmn
    799kr
    Queen Mesh 7/8 Tights Mint Melange Wmn
    43
    M XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Mint Melange Wmn
    399kr (699kr)
    Queen Mesh Tights Teak Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Teak Melange Wmn
    699kr

    Andre kjøpte også:

    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    699kr
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    699kr
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    699kr
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    L M S XS
    Queen Mesh Sports Bra Solid Black
    329kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America