Summer Sale

Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange

449kr / 135kr

Seamless kort T-skjorte

Valgt farge: Mørk blå
Finnes i disse fargene
Nombre Seamless T-shirt Wmn Dk Teal Melange
Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
Velg størrelse
L
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
70
XS
Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
135kr (449kr)
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker XS.

    Nombre-kolleksjonen er laget med den nyeste sømløse teknologien og stoffet har stretch i fire retninger, noe som gir en utrolig fleksibilitet. Alt dette for å gjøre treningsøktene dine så gode som mulig. Det slitesterke materialet er lett å vedlikeholde. Det beholder fargen selv etter mange runder i vaskemaskinen og nupper ikke. Med svært få sømmer og en god passform hjelper dette treningstøyet deg til å forbedre prestasjonene dine under trening. 360 graders mobilitet og et lett materiale gjør dette treningstøyet perfekt for treningsøkter når du har behov for å være myk og bevegelig.

    Hvis du er fan av Ombre-kolleksjonen vår er du heldig, fordi dette er i det samme materialet, men ensfarget.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-logo foran
    - Stretch i fire retninger
    - Flatterende strikkedetaljer
    - 48% polyamid, 45% polyester, 7% spandex
    - Kort passform

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk blå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Artikkelnr: 11851-105
      Kolleksjon: Nombre Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Nombre-kolleksjonen er laget med den nyeste sømløse teknologien og stoffet har stretch i fire retninger, noe som gir en utrolig fleksibilitet. Alt dette for å gjøre treningsøktene dine så gode som mulig. Det slitesterke materialet er lett å vedlikeholde. Det beholder fargen selv etter mange runder i vaskemaskinen og nupper ikke. Med svært få sømmer og en god passform hjelper dette treningstøyet deg til å forbedre prestasjonene dine under trening. 360 graders mobilitet og et lett materiale gjør dette treningstøyet perfekt for treningsøkter når du har behov for å være myk og bevegelig.

      Hvis du er fan av Ombre-kolleksjonen vår er du heldig, fordi dette er i det samme materialet, men ensfarget.

      - SWEATTECH™ teknologi
      - ICIW-logo foran
      - Stretch i fire retninger
      - Flatterende strikkedetaljer
      - 48% polyamid, 45% polyester, 7% spandex
      - Kort passform

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk blå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Artikkelnr: 11851-105
        Kolleksjon: Nombre Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      250kr (499kr)
      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      70
      XS
      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      135kr (449kr)

      Kjøp denne stilen

      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      250kr (499kr)
      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      70
      XS
      Nombre Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      135kr (449kr)

      Andre kjøpte også:

      Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
      70
      L
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
      135kr (449kr)
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      250kr (499kr)
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      250kr (499kr)
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
      250kr (499kr)
      Nytt!
      Resirkulert materiale
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      20
      M XS L S XXL
      Define Seamless Pocket Biker Shorts Black
      439kr (549kr)
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      40
      L S XS M XL XXL
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      419kr (699kr)
      Classic Pocket Biker Shorts Black Wmn
      40
      L S XS M XL
      Classic Pocket Biker Shorts Black Wmn
      359kr (599kr)
      Scrunch V-shape Shorts Black Wmn
      40
      L XS XL
      Scrunch V-shape Shorts Black Wmn
      299kr (499kr)

      Andre kjøpte også:

      Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
      70
      L
      Nombre Seamless T-shirt Wmn Lt Grey Melange
      135kr (449kr)
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Dk Teal Melange
      250kr (499kr)
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Black Melange
      250kr (499kr)
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
      50
      L
      Nombre Seamless LS Crop Top Wmn Lt Grey Melange
      250kr (499kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom