Summer Sale

Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red

399kr / 299kr
Sømløs sports-BH med scrunch-detalj.
Valgt farge: Mørk rød
Finnes i disse fargene
Scrunch Seamless Sports Bra Black
Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
Velg størrelse
XS S L XL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Resirkulert materiale
Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
30
XL L XS
Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
385kr (549kr)
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Justerbare skulderstropper

    Plagget har justerbare skulderstropper slik at du kan tilpasse det for best mulig passform.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Resirkulert materiale

    Plagget er helt eller delvis produsert av resirkulert materiale. Se spesifikasjonene for å se detaljer. Ved å bruke resirkulerte materialer bruker vi ressurser som allerede er i omløp. Som en del av klimastrategien vår skal 80 % av alt materiale som brukes i produktene våre være resirkulert innen 2025.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Justerbare skulderstropper

    Plagget har justerbare skulderstropper slik at du kan tilpasse det for best mulig passform.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker S.

    Sømløs sports-BH med scrunch-detalj Den er lagd av et komfortabelt materiale uten sømmer, med fireveis stretch, perfekt for treningsstudioet. Flatterende scrunch-detalj foran og justerbare stropper for perfekt passform.

    - 92 % resirkulert nylon 8 % Spandex
    - ICIW-logo foran
    - Avtakbare skåler
    - Justerbare stropper
    - Lav støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk rød
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Resirkulert materiale: Ja
      Støtte: Lett støtte
      Artikkelnr: 13011-089
      Kolleksjon: Scrunch Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Sømløs sports-BH med scrunch-detalj Den er lagd av et komfortabelt materiale uten sømmer, med fireveis stretch, perfekt for treningsstudioet. Flatterende scrunch-detalj foran og justerbare stropper for perfekt passform.

      - 92 % resirkulert nylon 8 % Spandex
      - ICIW-logo foran
      - Avtakbare skåler
      - Justerbare stropper
      - Lav støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk rød
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Resirkulert materiale: Ja
        Støtte: Lett støtte
        Artikkelnr: 13011-089
        Kolleksjon: Scrunch Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Kjøp denne stilen

      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      30
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      30
      XL L XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      30
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      25
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      299kr (399kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      25
      L XL S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      299kr (399kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      25
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      299kr (399kr)
      Scrunch Seamless Tights Black
      30
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      559kr (799kr)

      Kjøp denne stilen

      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      30
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      30
      XL L XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      30
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Graphite
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      25
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      299kr (399kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      25
      L XL S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Deep Red
      299kr (399kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      25
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Graphite
      299kr (399kr)
      Scrunch Seamless Tights Black
      30
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      559kr (799kr)

      Andre kjøpte også:

      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      35
      M XL XXL L S XS
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      519kr (799kr)
      Scrunch Seamless Tights Black
      30
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      559kr (799kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      30
      XL L XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      30
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      25
      M XL L S XS
      Scrunch Seamless Sports Bra Black
      299kr (399kr)
      Scrunch Tights Black Wmn
      35
      S XS M XL XXL
      Scrunch Tights Black Wmn
      454kr (699kr)
      Scrunch Sports Bra White
      40
      M XL L S XS
      Scrunch Sports Bra White
      269kr (449kr)
      Scrunch Pocket Biker Shorts Black Wmn
      50
      L S XS M XL
      Scrunch Pocket Biker Shorts Black Wmn
      299kr (599kr)

      Andre kjøpte også:

      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      35
      M XL XXL L S XS
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      519kr (799kr)
      Scrunch Seamless Tights Black
      30
      L S M XS
      Scrunch Seamless Tights Black
      559kr (799kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      30
      XL L XS
      Scrunch Seamless Biker Shorts Deep Red
      385kr (549kr)
      Resirkulert materiale
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      30
      L S XS M XL
      Scrunch Seamless Biker Shorts Black
      385kr (549kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom