ICIW Seamless Sport Bra Graphite Melange
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

Queen Mesh Sports Bra Graphite Melange

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Alle hilser dronningen! Queen Mesh er en av våre mest populære kolleksjoner, og det er lett å forstå hvorfor. Med sitt superkomfortable, sømløse materiale, stilige og høyfunksjonelle nettmønster og supre passform hører det hjemme i enhver treningsgarderobe.

    Plaggene er laget med den nyeste sømløse teknologien, og materialene har fireveis stretch som gir deg en utrolig fleksibilitet slik at du kan gjennomføre treningsøktene dine best mulig. Det slitesterke materialet beholder fargen til tross for mange runder i vaskemaskinen, og det nupper ikke. Materialet transporterer effektivt svette og tørker fort. Med svært få sømmer og god passform, vil treningstøyet hjelpe deg å forbedre ytelsen din under trening. 360 graders mobilitet og lett materiale gjør tightsene perfekt for treningsøkter når du skal være myk og strekke ut.

    Kolleksjonen finnes i mange forskjellige farger, slik at du kan finne din favoritt.

    - 4-veis stretchmateriale
    ICIW-logo foran
    - Høy pusteevne
    - Hurtigtørkende egenskaper
    - 360° Bevegelse
    - Avtakbare innlegg
    - Let støtte

    Modellen er 163 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: ICIW-462
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    Queen Mesh 7/8 Tights Graphite Melange Wmn
    XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Graphite Melange Wmn
    699kr
    Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
    449kr
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
    L M S XS
    Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
    549kr
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    699kr
    Queen Shorts Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Shorts Graphite Melange Wmn
    399kr

    omdömen

    Bestselgere

    Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh 7/8 Tights Powder Blue Melange Wmn
    699kr
    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Taupe Wmn
    699kr
    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Shorts Lt Grey Melange Wmn
    399kr
    Queen Mesh Tights Teak Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Teak Melange Wmn
    699kr

    Andre kjøpte også:

    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Graphite Melange Wmn
    699kr
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
    699kr
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    L M S XS
    Queen Mesh Tights Solid Black Wmn
    699kr
    Queen Mesh Tights Navy Melange Wmn
    L S XS
    Queen Mesh Tights Navy Melange Wmn
    699kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America