Summer Sale

Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange

349kr / 174kr

Seamless sports-BH med ombre-effekt. Medium støtte.

Valgt farge: Mørk blå
Finnes i disse fargene
Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
Velg størrelse
XS Få igjen!
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
  • God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Medium støtte

    Sports-BH-en har medium støtte. Passer aktiviteter med middels intensitet.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

Tekniske egenskaper
  • God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Medium støtte

    Sports-BH-en har medium støtte. Passer aktiviteter med middels intensitet.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    Vår Ombre-kolleksjon består av komplett sett med tights, BH og overdel. Det behagelige seamless-materialet sammen med flotte detaljer og heftig ombre-farge skaper en perfekt outfit som ikke bare får deg til å føle deg bevegelig og komfortabel på trening, men også til å skille deg ut fra mengden.

    Plagget er laget med den siste seamless-teknologien, og materialet har fireveis-stretch, noe som gir en utrolig fleksibilitet - alt for at treningen din skal bli så effektiv som mulig. Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen selv etter mange vaskesykluser og loer ikke. Materialet transporterer effektivt ut svette og tørker derfor fort. Med minimale sømmer og en god passform hjelper plagget deg med å forbedre prestasjonen din på trening. 360 graders bevegelighet og lett materiale gjør BH-en perfekt til treningsformer der du må være fleksibel og bevegelig.

    Denne sportsBH-en har bryterrygg og elastisk kant nederst. Partier i stoffet er ribbestrikket for en bedre passform og for å løfte designet. Vatteringen i cupene kan tas ut. Funksjonsmaterialet gjør at BH-en har en god pusteevne, slik at du kan holde deg sval gjennom hele treningsøkten.

    - Vattering i cupene som kan tas ut
    - God pusteevne
    - 48 % polyamid, 45 % polyester, 7 % spandex
    - Medium støtte

    Fås i flere farger. Match med andre plagg i serien for en komplett outfit.
    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk blå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Støtte: Medium støtte
      Artikkelnr: 10980-024
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Vår Ombre-kolleksjon består av komplett sett med tights, BH og overdel. Det behagelige seamless-materialet sammen med flotte detaljer og heftig ombre-farge skaper en perfekt outfit som ikke bare får deg til å føle deg bevegelig og komfortabel på trening, men også til å skille deg ut fra mengden.

      Plagget er laget med den siste seamless-teknologien, og materialet har fireveis-stretch, noe som gir en utrolig fleksibilitet - alt for at treningen din skal bli så effektiv som mulig. Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen selv etter mange vaskesykluser og loer ikke. Materialet transporterer effektivt ut svette og tørker derfor fort. Med minimale sømmer og en god passform hjelper plagget deg med å forbedre prestasjonen din på trening. 360 graders bevegelighet og lett materiale gjør BH-en perfekt til treningsformer der du må være fleksibel og bevegelig.

      Denne sportsBH-en har bryterrygg og elastisk kant nederst. Partier i stoffet er ribbestrikket for en bedre passform og for å løfte designet. Vatteringen i cupene kan tas ut. Funksjonsmaterialet gjør at BH-en har en god pusteevne, slik at du kan holde deg sval gjennom hele treningsøkten.

      - Vattering i cupene som kan tas ut
      - God pusteevne
      - 48 % polyamid, 45 % polyester, 7 % spandex
      - Medium støtte

      Fås i flere farger. Match med andre plagg i serien for en komplett outfit.
      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk blå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Støtte: Medium støtte
        Artikkelnr: 10980-024
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      70
      XS
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      150kr (499kr)
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      70
      XS S
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      105kr (349kr)
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      70
      XS
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      179kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      60
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      140kr (349kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Blue Wmn
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      70
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      209kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      70
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      209kr (699kr)
      Essential Tights Black Wmn
      60
      XS
      Essential Tights Black Wmn
      280kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      70
      XS
      Define Seamless Biker Shorts Light Grey Wmn
      150kr (499kr)
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      70
      XS S
      Define Seamless Sports Bra Grey Melange
      105kr (349kr)
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      70
      XS
      Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
      179kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      60
      S M XS
      Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
      140kr (349kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom