Ombre Seamless Sports Bra Jungle Green Melange | Kjøp treningsk
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

Ombre Seamless Sports Bra Jungle Green Melange

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSS
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Vår Ombre-kolleksjon består av komplett sett med tights, BH og overdel. Det behagelige seamless-materialet sammen med flotte detaljer og heftig ombre-farge skaper en perfekt outfit som ikke bare får deg til å føle deg bevegelig og komfortabel på trening, men også til å skille deg ut fra mengden.

    Plagget er laget med den siste seamless-teknologien, og materialet har fireveis-stretch, noe som gir en utrolig fleksibilitet - alt for at treningen din skal bli så effektiv som mulig. Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen selv etter mange vaskesykluser og loer ikke. Materialet transporterer effektivt ut svette og tørker derfor fort. Med minimale sømmer og en god passform hjelper plagget deg med å forbedre prestasjonen din på trening. 360 graders bevegelighet og lett materiale gjør BH-en perfekt til treningsformer der du må være fleksibel og bevegelig.

    Dessuten har produksjonen av seamless-produkter en mindre påvirkning på det globale miljøet ved at mengden stoffrester minimeres, og dermed reduseres behovet for dyrket bomull, ull og andre naturlige råmaterialer. Denne sportsBH-en har bryterrygg og elastisk kant nederst. Partier i stoffet er ribbestrikket for en bedre passform og for å løfte designet. Vatteringen i cupene kan tas ut. Funksjonsmaterialet gjør at BH-en har en god pusteevne, slik at du kan holde deg sval gjennom hele treningsøkten.

    - Vattering i cupene som kan tas ut
    - God pusteevne
    - 48 % polyamid, 45 % polyester, 7 % spandex
    - Medium støtte

    Fås i flere farger. Match med andre plagg i serien for en komplett outfit.

    Modellen er 170 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grønn
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Støtte: Medium støtte
      Artikkelnr: 10982-051
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    omdömen

    Bestselgere

    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    L M S XS
    Ombre Seamless LS Crop Top Grey Wmn
    399kr
    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    L
    Ombre 7/8 Seamless Tights Perfection Pink Wmn
    699kr
    Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
    29
    S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
    249kr (349kr)
    Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Perfection Pink
    349kr

    Andre kjøpte også:

    Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
    29
    S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Navy Melange
    249kr (349kr)
    Ombre 7/8 Seamless Tights Dk Purple
    L M S XS
    Ombre 7/8 Seamless Tights Dk Purple
    699kr
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Grey
    349kr
    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    L M S XS
    Ombre Seamless Sports Bra Graphite Melange
    349kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America