&noscript=1" /> ICIW Sömlös Sport-BH Svart
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Everyday Seamless Sports Bra Black

Seamless sports-BH med bryterrygg. Lett støtte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSL
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Vår sømløse sports-bh er veldig komfortabel og gir deg middels støtte. Spesielt designet for å matche vår superior seamless tights (solgt separat). Med broderte detaljer og logo både på forsiden og baksiden.

    Finnes i flere forskjellige farger.

    Vi anbefaler at du velger din normale størrelse. Vaskes separat.

    Laget av 55% Nylon, 37% Polyester, 8% Spandex. Let støtte

    Modellen er 163 cm og bruker S.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 90% Nylon, 2% Polyester, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: ICIW-295
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Everyday Seamless LS Black Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    449kr
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    349kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Everyday Tank Top Black
    L M S XL XS XXL
    Everyday Tank Top Black
    249kr
    Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
    L M S XS
    Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
    449kr
    Everyday Loose Tank Top Dk Grey Wmn
    L M S XS XXL
    Everyday Loose Tank Top Dk Grey Wmn
    249kr
    Everyday Racerback Tank Top Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Everyday Racerback Tank Top Black Wmn
    249kr

    Andre kjøpte også:

    Everyday Seamless Sports Bra White
    L S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    299kr
    Everyday Racerback Tank Top Black Wmn
    L M S XL XS XXL
    Everyday Racerback Tank Top Black Wmn
    249kr
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    L M S XL XS
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    499kr
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    449kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America