&noscript=1" /> ICIW Sömlös Sport-BH Svart

Everyday Seamless Sports Bra Black

299kr

Seamless sports-BH med bryterrygg. Lett støtte.

Valgt farge: Svart
Finnes i disse fargene
Everyday Seamless Sports Bra Black
Everyday Seamless Sports Bra White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS
Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 163 cm og bruker S.

    Vår sømløse sports-bh er veldig komfortabel og gir deg middels støtte. Spesielt designet for å matche vår superior seamless tights (solgt separat). Med broderte detaljer og logo både på forsiden og baksiden.

    Finnes i flere forskjellige farger.

    Vi anbefaler at du velger din normale størrelse. Vaskes separat.

    Laget av 55% Nylon, 37% Polyester, 8% Spandex. Let støtte
    Spesifikasjoner
      Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 90% Nylon, 2% Polyester, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Artikkelnr: ICIW-295
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Vår sømløse sports-bh er veldig komfortabel og gir deg middels støtte. Spesielt designet for å matche vår superior seamless tights (solgt separat). Med broderte detaljer og logo både på forsiden og baksiden.

      Finnes i flere forskjellige farger.

      Vi anbefaler at du velger din normale størrelse. Vaskes separat.

      Laget av 55% Nylon, 37% Polyester, 8% Spandex. Let støtte
      Spesifikasjoner
        Farge: Svart
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 90% Nylon, 2% Polyester, 8% Spandex
        Støtte: Let støtte
        Artikkelnr: ICIW-295
        Kolleksjon: Everyday Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Andre kjøpte også:

      Everyday Seamless Sports Bra White
      XS
      Everyday Seamless Sports Bra White
      299kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499kr
      Everyday Seamless LS Black Wmn
      L M S
      Everyday Seamless LS Black Wmn
      449kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L M S XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      449kr
      Everyday Tank Top White
      XL XXL S
      Everyday Tank Top White
      249kr
      Everyday Racerback Tank Top Black
      M XL XS
      Everyday Racerback Tank Top Black
      249kr
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      L M S XS
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      449kr
      Everyday Seamless LS White Wmn
      L M S XS
      Everyday Seamless LS White Wmn
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Everyday Seamless Sports Bra White
      XS
      Everyday Seamless Sports Bra White
      299kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499kr
      Everyday Seamless LS Black Wmn
      L M S
      Everyday Seamless LS Black Wmn
      449kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L M S XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America