&noscript=1" /> Evolution Seamless Sports Bra Green Melange | Kjøp treningsklær

Evolution Seamless Sports Bra Green Melange

349kr

Sømløs sports-BH med bryterrygg. Medium støtte.

Valgt farge: Mørk grønn
Finnes i disse fargene
Evolution Seamless Sports Bra Green Melange
Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L
Kjøp et matchende produkt
Nytt!
Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
L M S XS
Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
799kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 163 cm og bruker S.

    Evolution-kolleksjon er laget for å hjelpe deg med å utvikle deg på trening. Trapp opp gamet ditt gjennom sømløs strikketeknologi, høy midje og raskt-tørkende materiale med vårt egenutviklede SWEATTECH & trade; behandling. Evolusjon på alle måter, alltid!

    - SWEATTECH™ teknologi
    - ICIW-reflekslogo
    - 4-veis elastikk
    - Flatterende design på ryggen
    - Avtagbare skåler
    - Middels støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Mørk grønn
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Artikkelnr: 11842-106
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Evolution-kolleksjon er laget for å hjelpe deg med å utvikle deg på trening. Trapp opp gamet ditt gjennom sømløs strikketeknologi, høy midje og raskt-tørkende materiale med vårt egenutviklede SWEATTECH & trade; behandling. Evolusjon på alle måter, alltid!

      - SWEATTECH™ teknologi
      - ICIW-reflekslogo
      - 4-veis elastikk
      - Flatterende design på ryggen
      - Avtagbare skåler
      - Middels støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Mørk grønn
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
        Artikkelnr: 11842-106
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      799kr

      Kjøp denne stilen

      Nytt!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      799kr

      Andre kjøpte også:

      Nytt!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      799kr
      Nytt!
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      799kr
      Nytt!
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      349kr
      Nytt!
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      349kr
      Nytt!
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Navy Melange
      799kr
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      L M S XL XS XXL
      Scrunch V-Shape Tights Black Wmn
      799kr
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      L M S XL XS XXL
      Classic High Waist Tights Black Wmn
      699kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499kr

      Andre kjøpte også:

      Nytt!
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Green Melange
      799kr
      Nytt!
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Tights Wmn Grey Melange
      799kr
      Nytt!
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Grey Melange
      349kr
      Nytt!
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      L M S XS
      Evolution Seamless Sports Bra Navy Melange
      349kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America