Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange | Kjøp treningsklæ
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • 365 dager åpent kjøp

Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
Svart
Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
Lyserød
Dynamic Seamless Sports Bra Dk Grey Melange
Mørk grå
Dynamic Seamless Sports Bra Forest Green Wmn
Mørk grønn
Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange
Mørk grå
Dynamic Seamless Sports Bra Khaki Green Wmn
Lysegrønn
Dynamic Seamless Sports Bra Lt Lilac Wmn
Lilla
Dynamic Seamless Sports Bra Mulberry Wmn
Mørk rød
  • Beskrivelse
  • Dynamic-kolleksjonen er laget ved hjelp av den nyeste seamless-teknologien, og kolleksjonen inneholder singlet, crop top, sports-BH og tights i klare farger med både pene og funksjonelle detaljer i mesh.

    - Meshdetaljer for bedre ventilasjon
    - Justerbare kryssede skulderstropper
    - ICIW-logo i sølvfarge på brystet
    - 4-veisstretch for maksimal komfort
    - Uttakbare innlegg
    - Vaskeråd på innsiden av linningen
    - Produsert med minimalt svinn (fordel med seamless)

    Materiale: 96 % polyamid, 4 % Spandex

    Tilgjengelig i flere farger. Se resten av Dynamic-kolleksjonen for å få et matchende sett.

    Modellen er 166 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grå
      Laundry: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Materialer: 96% Polyamide, 4% Spandex
      Artikkelnr: 10603-025
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Shop the look

    omdömen

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.no