&noscript=1" /> Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange | Kjøp treningsklæ
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Dynamic Seamless Sports Bra Graphite Melange

Sømløs sports-BH med justerbare skulderbånd. Medium støtte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Dynamic-kolleksjonen er laget ved hjelp av den nyeste seamless-teknologien, og kolleksjonen inneholder singlet, crop top, sports-BH og tights i klare farger med både pene og funksjonelle detaljer i mesh.

    - Meshdetaljer for bedre ventilasjon
    - Justerbare kryssede skulderstropper
    - ICIW-logo i sølvfarge på brystet
    - 4-veisstretch for maksimal komfort
    - Uttakbare innlegg
    - Vaskeråd på innsiden av linningen
    - Produsert med minimalt svinn (fordel med seamless)
    - Medium støtte

    Tilgjengelig i flere farger. Se resten av Dynamic-kolleksjonen for å få et matchende sett.

    Modellen er 166 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Mørk grå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Elastane
      Støtte: Medium støtte
      Artikkelnr: 10603-025
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    699kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Dynamic Seamless Sports Bra Forest Green Wmn
    XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Forest Green Wmn
    349kr
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    349kr
    Dynamic Seamless Tights Dk Grey Melange
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Dk Grey Melange
    699kr
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    349kr

    Andre kjøpte også:

    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Black Wmn
    699kr
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    L M S XS
    Dynamic Seamless Sports Bra Black Wmn
    349kr
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    L M S XS
    Dynamic Seamless Tights Graphite Melange
    699kr
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    M
    Dynamic Seamless Sports Bra Deep Red Wmn
    349kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America