Define Seamless Sports Bra Light Grey

Seamless sport-BH med lett støtte.

Valgt farge: Lysegrå
Finnes i disse fargene
Define Seamless Sports Bra Black
Define Seamless Sports Bra Black/Black
Define Seamless Sports Bra Coral
Define Seamless Sports Bra Daisy Blue
Define Seamless Sports Bra Dk Graphite
Define Seamless Sports Bra Dk Teal Melange
Define Seamless Sports Bra Dusty Green
Define Seamless Sports Bra Faded Violet Melange
Define Seamless Sports Bra Graphite
Define Seamless Sports Bra Grey Melange
Define Seamless Sports Bra Jungle Green
Define Seamless Sports Bra Rose
Define Seamless Sports Bra Storm
Define Seamless Sports Bra White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    God pusteevne

    Dette plagget slipper gjennom luft slik at du kan kjenne deg tørr og sval, selv under de hardeste treningsøktene.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Uttakbare innlegg

    Denne BH-en har uttakbare BH-innlegg slik at du kan velge det som passer deg. Tas gjerne ut når du vasker BH-en.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 175 cm og bruker XS.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter sports-BHen på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

    - God pusteevne
    - ICIW-logo på brystet og på ryggen
    - Avtakbar vattering i cupene

    Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

    Spesifikasjoner
      Farge: Lysegrå
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 53%Nylon 41%Polyester 6%Spandex
      Støtte: Lett støtte
      Artikkelnr: 11250-069
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      Det holdbare materialet er lett å vedlikeholde, bevarer fargen gjennom mange vaskesykluser og loer ikke. Med den brede og elastiske kanten nederst og stretch-materialet, sitter sports-BHen på plass og gir en god passform. Den har også flotte detaljer i stoffet med ICIW-logo på brystet og i ryggen. Bryterrygg og doble skulderbånd for pen og behagelig passform.

      - God pusteevne
      - ICIW-logo på brystet og på ryggen
      - Avtakbar vattering i cupene

      Fås i flere farger. Match med tights eller overdel i samme kolleksjon for den perfekte outfiten.

      Spesifikasjoner
        Farge: Lysegrå
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 53%Nylon 41%Polyester 6%Spandex
        Støtte: Lett støtte
        Artikkelnr: 11250-069
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      249kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      XL L S XS M
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      699kr
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      349kr (699kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      55
      M XS L S
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Violet Wmn
      249kr (549kr)
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      55
      M L
      Ribbed Define Seamless Biker Shorts Cloudy Blue Wmn
      249kr (549kr)
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
      S L
      Ribbed Define Seamless Sports Bra Light Grey
      349kr
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      50
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
      349kr (699kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      249kr (499kr)
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      XL L S XS M
      Ribbed Define Seamless Tights Wmn Desert Sand
      699kr
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      50
      L
      Ribbed Define Seamless Tights Light Grey Wmn
      349kr (699kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America